systemy audiowizualne

Apart Audio

Apart Audio to belgijski producent głośników i elektroniki, posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w świecie dźwięku. Kreatywne podejście sprawiło, że Apart Audio (dawniej Audioprof), szybko stał się jedną z wiodących firm zajmujących się stałą instalacją dźwięku. Produkty Apart dystrybuowane są za pośrednictwem dobrze wyselekcjonowanej sieci dystrybutorów na cały świat w ponad 90 krajach. Misją producenta jest oferowanie unikalnych, a przede wszystkim niezawodnych produktów, które spełniają wymagania klienta, oferując doskonały stosunek jakości do ceny. Produkty Apart najczęściej wykorzystywane są w segmentach rynku takich jak: gastronomia i hotelarstwo, sport i wypoczynek, edukacja i religia, handel detaliczny, korporacja oraz outdoor.Apart Audio z pasją buduje pozycje lidera w tworzeniu stacjonarnych rozwiązań dźwiękowych. Jest wyspecjalizowanym producentem produktów audio, w których łączy niezawodność, łatwość użytkowania / instalacji, dobrą obsługę i atrakcyjne ceny, dostarczając klientom końcowym doskonały system nagłośnienia odpowiadający ich potrzebom. Sukces ten zawdzięczają właścicielowi, który rozumie potrzeby zarówno od strony klientów końcowych jako zapalony audiofil nie zapominając o swoich początkach jako instalator systemów dystrybucji dźwięku.


Produkty Apart zaprojektowane są do użytku m.in. w sklepach odzieżowych i modowych, aby poprzez kreowanie atmosfery za pomocą muzyki uprzyjemniać klientom czas spędzany na dokonywaniu zakupów. Dzięki odpowiedniemu systemowi nagłośnienia marka kształtuje zachowania zakupowe klientów, zachęca do ponownych zakupów oraz tworzy właściwy image marki. Wśród polecanych przykładowo produktów w tym segmencie mamy do wyboru: głośnik sufitowy CM608D, wzmacniacz zintegrowany Concept1 oraz jako źródło dźwięku odtwarzacz PCR3000RMKIII.  W sklepach i drogeriach wielkopowierzchniowych odpowiedni system nagłośnienia jest bardzo ważny nie tylko ze względu na wzbogacanie wrażeń zakupowych klientów, ale wpływa jednocześnie na usprawnienie komunikacji werbalnej wśród klientów i pracowników. Dodatkowo umożliwia stosowanie narzędzi marketingowych na terenie sklepu takich jak: promocje i informacje o marce i sklepie. Wśród polecanych przykładowo produktów mamy do wyboru: głośnik sufitowy CMX20T, stylowy głośnik dookólny SPH20, wzmacniacz miksujący MA240 oraz mikrofon przywoławczy DIMIC12.


Kolejnym segmentem rynku, w którym dźwięk odgrywa ważna rolę w kreowaniu ciepłej atmosfery są restauracje, kawiarnie i hotele. Cicho grająca muzyka w tle restauracji czy lobby hotelowym pozwala na stworzenie unikalnego przeżycia i tworzy miły nastrój. Pozwala gościom cieszyć się prywatnością. W tego typu warunkach jako przykładowe produkty polecamy: głośnik sufitowy CM20DT, wzmacniacz zintegrowany MA120 wraz z aktywnym lokalnie przełączeniowym panelem naściennym ALINP. Każdy z nas wie jak ważnym elementem jest muzyka podczas aktywności fizycznej w klubach fitness lub relaksu w salonach SPA. Podczas treningu tworzy właściwe nastawienie i niejednokrotnie poprawia osiągane rezultaty. Pozwala na zrozumiała komunikację werbalną w sytuacjach, kiedy uczestniczymy w zajęciach grupowych. Adekwatnie ma to miejsce w SPA, gdzie system nagłośnienia tworzy właściwe nastawienie jedynie w tym wypadku polega ono na wyciszeniu organizmu i zatopieniu myśli w relaksacyjnej muzyce.


Podsumowując dźwięk i muzyka towarzyszą nam w codziennym życiu prawie na każdym kroku. Dlatego tak ważne jest, aby systemy nagłośnienia oferowały dźwięk najwyższej jakości. Firma Apart Audio bezsprzecznie wpisuje się w te kategorie. W szerokim katalogu producenta znajdziemy głośniki sufitowe, głośniki naścienne, głośniki wiszące, głośniki tubowe w każdym rozmiarze i kształcie. Szeroki wybór wzmacniaczy audio, mikrofonów, stacji przywoławczych, paneli ściennych oraz regulatorów głośności do sterowania urządzeniami. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy są ekspertami w dziedzinie systemów audiowizualnych i z pewnością znajdą idealnie rozwiązanie spełanijące Państwa oczekiwania.


Zapraszamy do konktaktu z naszą firmą w celu przygotowania oferty na system nagłośnieniowy dla Państwa.

Sortuj według:
Wygląd: Lista | Klasyczny | Boxy | Cechy
Bezprzewodowy panel sterujący Apart Audio PM1122W

Apart Audio PM1122W to bezprzewodowy panel zdalnego sterowania przeznaczony do współpracy z przedwzmacniaczem PM1122. Ten ultrapłaski sterownik ma tylko 15 mm grubości i jest w pełni bezprzewodowy – dzięki zasilaniu baterią litową nie ma potrzeby stosowania przewodu zasilającego. Dzięki swej ultrapłaskiej konstrukcji PM1122W może być zainstalowany dosłownie wszędzie – na ścianie, na stole konferencyjnym, na biurku prowadzącego prelekcję, itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Ekstender Apart Audio DIPEX

Cyfrowy Extender DSO do matrycy AUDIOCONTROL12.8; moduł do nagrywania/odtwarzania komunikatów głosowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart Audio COLS101

Smukła kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V w kolorze  białym (W). COLS101 to wyjątkowo smukła kolumna głośnikowa zaprojektowania do reprodukcji dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Jej zaawansowana technologia zapewnia optymalne rozpraszanie dźwięku i wysoką zrozumiałość mowy. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas używania mikrofonu sprzężenie zwrotne zostaje znacząco ograniczone, co jest zwłaszcza cenne w takich trudnych i charakteryzujących się naturalnym echem wnętrzach, jak kościoły, hale sportowe, budynki użyteczności publicznej, aule wykładowe czy sale konferencyjne.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart Audio COLS41

Smukła kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100V  biały (W). COLS41 to wyjątkowo smukła kolumna głośnikowa zaprojektowania do reprodukcji dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Zaawansowana technologia zapewnia optymalne rozpraszanie dźwięku i wysoką zrozumiałość mowy. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas używania mikrofonu sprzężenie zwrotne zostaje znacząco ograniczone. Jest to zwłaszcza cenne w trudnych i charakteryzujących się naturalnym echem wnętrzach, jak kościoły, hale sportowe, budynki użyteczności publicznej, aule wykładowe czy sale konferencyjne.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart Audio COLS81

Smukła kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100V  biały (W). COLS81 to wyjątkowo smukła kolumna głośnikowa zaprojektowania do reprodukcji dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Zaawansowana technologia zapewnia optymalne rozpraszanie dźwięku i wysoką zrozumiałość mowy. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas używania mikrofonu sprzężenie zwrotne zostaje znacząco ograniczone, co jest zwłaszcza cenne w trudnych i charakteryzujących się naturalnym echem wnętrzach, jak kościoły, hale sportowe, budynki użyteczności publicznej, aule wykładowe czy sale konferencyjne.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart Audio COLW101

Kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V  biały (W). COLW101 oferuje znakomitą kierunkowość dźwięku, zarówno dla muzyki jak i komunikatów głosowych. Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu COLW101 może być równie dobrze stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: od boisk sportowych poprzez budynki użyteczności publicznej, place zabaw i rekreacji, do sal konferencyjnych czy wykładowych. Kolumny Apart Audio bardzo udanie łączą eleganckie, ponadczasowe wzornictwo z najwyższą jakością reprodukowanego dźwięku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart Audio COLW41

Kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V  biały (W). COLW41 oferuje znakomitą kierunkowość dźwięku, zarówno dla muzyki jak i komunikatów głosowych. Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu COLW41 może być równie dobrze stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: od boisk sportowych poprzez budynki użyteczności publicznej, place zabaw i rekreacji, do sal konferencyjnych czy wykładowych. Kolumny Apart Audio bardzo udanie łączą eleganckie, ponadczasowe wzornictwo z najwyższą jakością reprodukowanego dźwięku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart Audio COLW81

Kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V  w kolorze białym (W). COLW81 oferuje znakomitą kierunkowość dźwięku, zarówno dla muzyki jak i komunikatów głosowych. Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu COLW81 może być równie dobrze stosowana wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: od boisk sportowych poprzez budynki użyteczności publicznej, place zabaw i rekreacji, do sal konferencyjnych czy wykładowych. Kolumny Apart Audio bardzo udanie łączą eleganckie, ponadczasowe wzornictwo z najwyższą jakością reprodukowanego dźwięku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart Audio SM6

SM6 to funkcjonalny głośnik naścienny zabudowany w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS. Oferuje on znakomitą jakość brzmienia i zwarty, elegancki projekt wzorniczy. SM6 jest z jednej strony bardzo funkcjonalny, a z drugiej jest nadal typowym produktem firmy Apart Audio. SM6 jest świetnym wyborem do profesjonalnych instalacji przywoławczych lub nadających muzykę tła w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, garażach, supermarketach itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart Audio SM6V

SM6V to funkcjonalny głośnik naścienny w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W.
Charakteryzuje się znakomitą jakością brzmienia i zwartą, elegancką obudową, które sprawiają, że jest z jednej strony bardzo funkcjonalny, a z drugiej jest nadal marką Apart Audio.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart Audio SM6VP

SM6VP to funkcjonalny głośnik naścienny umieszczony w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W. Charakteryzuje go znakomita jakość brzmienia i zwarta, elegancka obudowa. Obie te rzeczy sprawiają, że zestaw głośnikowy SM6VP jest bardzo funkcjonalny. SM6VP jest świetnym wyborem do profesjonalnych instalacji przywoławczych lub nadających muzykę tła w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, garażach, jak również w supermarketach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart Audio SMB6

SMB6 to funkcjonalny głośnik naścienny w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W. Zestaw ten charakteryzuje znakomita jakość brzmienia i zwarta, elegancka obudowa, co sprawia, że SMB6 jest bardzo funkcjonalny. Dzięki seryjnemu uchwytowi montażowemu SMB6 może być instalowany pod kątem na ścianach, sufitach i kolumnach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart Audio SMB6V

SMB6V to funkcjonalny głośnik z uchwytem montażowym obudowany w wysokiej jakości tworzywo ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W. Głośnik ten charakteryzuje znakomita jakość brzmienia i zwarta, elegancka obudowa. SMB6V jest bardzo funkcjonalny. SMB6V jest świetnym wyborem do profesjonalnych instalacji przywoławczych lub nadających muzykę tła w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, garażach i supermarketach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM1008

CM1008 to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM1008D

CM1008D to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM20DT

CM20DT to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM20DTS

CM20DTS to dwudrożny, instalacyjny  głośnik sufitowy charakteryzujący się  dynamicznym i ciepłym brzmieniem. Idealnie sprawdzi się do odtwarzania  wysokiej  jakości muzyki tła,  a także dla odtwarzania głosu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM20T

CM20T to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach 100 V lub niskoprądowych. Ponieważ głośnik charakteryzuje się 16-ohmową impedancją, można podłączyć równolegle 4 głośniki CMX20T do jednego kanału standardowego 4-ohmowego wzmacniacza. Przy użytkowaniu w instalacji 100V można wykorzystać jeden z kilku odczepów wysokiej lasy transformatora (20-10-5-2.5 W).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM30DTD

Głośnik CM30DTD to doskonały dwudrożny instalacyjny głośnik sufitowy z tylną obudową i portem bas-refleks. Głośnik zapewnia dynamiczną reprodukcję muzyki i głosu przy zamontowaniu w suficie o dowolnej strukturze czy odległości od sufitu konstrukcyjnego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM3T

CM3T to stylowy, niewielki głośnik sufitowy do zabudowy w instalacjach 100 – volt. Ponieważ głośnik ma rozmiary reflektorka halogenowego, bardzo łatwo integruje się z każdym wnętrzem. Jest znakomitym wyborem do reprodukcji mowy oraz muzyki tła w niezbyt hałaśliwych miejscach, jak poczekalnie,  szatnie, toalety. Głośnik ma całkowicie metalowy kosz i podwójną membranę z powlekanego papieru, co z jednej strony wpływa na niski poziom zniekształceń, z drugiej podnosi odporność na wilgoć.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM4

CM4 to niewielki głośnik sufitowy z własną tylną obudową do zabudowy w instalacjach niskoprądowych. Z uwagi na niewielkie rozmiary głośnik CM4 łatwo integruje się z dowolnym wnętrzem. Jest znakomitym wyborem do reprodukcji mowy oraz muzyki. Stanowi dobry wybór zarówno w instalacjach publicznych jak i domowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM4T

CM4T - Głośnik sufitowy 4", z podwójną membraną, do instalacji 100 volt, biały (W), czarny (BL) lub srebrny (SLV). CM4T to świetne połączenie potęgi dźwięku i niewielkich rozmiarów. Przy wielkości tylko o jeden rozmiar większej od typowego reflektorka halogenowego (CM3T) ten 100-voltowy głośnik oferuje elegancki wygląd i zaskakująco potężny dźwięk.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM5EH

M5EH to nowa, odporna na wilgoć wersja popularnego i cenionego głośnika sufitowego CM5E. Jest on dedykowany do zastosowań w łazienkach, kuchniach, chłodniach i innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Konstrukcja CM5EH jest bardzo zbliżona co CM5E – różni się materiałem, z którego wykonana jest membrana i maskownica. Najnowsza wersja posiada plastikowy grill. Większość głośników o zwiększonej odporności na wilgoć charakteryzuje się niezbyt estetycznym wyglądem, CM5EH wygląda - podobnie jak pozostałe głośniki sufitowe APART-a - bardzo atrakcyjnie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM608D

CM608D to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM60DTD

Głośnik CM60DTD to doskonały dwudrożny instalacyjny głośnik sufitowy z tylną obudową i portem bas-refleks. Głośnik zapewnia dynamiczną reprodukcję muzyki i głosu przy zamontowaniu w suficie o dowolnej strukturze czy odległości od sufitu konstrukcyjnego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM6E

CM6E jest nowoczesnym i niezwodnym głośnikiem do montażu w suficie. Wyposażony w membranę 6.5" z podwójnym stożkiem, doskonale reprodukuje czysty dźwięk na wysokim poziomie głośności. Głośnik posiada wysokiej jakości transformator, pozwalający regulować moc w instalacjach 100-voltowych poprzez użycie odczepów 1.5 – 3 – 6W.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM6QFT

6.5”  łatwy w montażu, dwudrożny głośnik sufitowy, dedykowany do instalacji 100 volt. Kolor biały (W). CM6QFT to nowoczesny i atrakcyjnie prezentujący się głośnik sufitowy, który stał się nową referencją dla instalatorów - obok swoich niezaprzeczalnych wartości sonicznych cechuje się niespotykaną łatwością montażu. Skraca to radykalnie czas pracy na placu budowy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM6T

6.5”  dwudrożny głośnik sufitowy do instalacji 100 volt lub niskoprądowych,biały (W). CM6T  to dwudrożny zestaw głośnikowy przeznaczony do montażu wsuficie. Został zaprojektowany do rozgłaszania komunikatów głosowych oraz muzyki tła. Ponieważ głośnik ma impedancję 16 Ohm, można obciążyć jeden kanał 4-ohmowy wzmacniacza 4 połączonymi równolegle głośnikami.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CM6TSMF

6.5”  przeciwpożarowy głośnik sufitowy  z membraną podwójnie stożkową, do instalacji 100 volt, biały (W). CM6TSMF jest sufitowym głośnikiem, z metalową maskownicą, tylną obudową i uchwytami montażowymi. Został zaprojektowany jako bezpieczny, ognioodporny głośnik do instalacji 100 V, co zaowocowało powstaniem bardzo nowoczesnego i konkurencyjnie wycenionego głośnika z tylną, metalową obudową. Głośnik bardzo dobrze integruje się z instalacjami przywoławczymi i rozgłaszającymi wysokiej jakości muzykę tła.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMAR5-W

5” dwudrożny morski głośnik do zabudowy o mocy 50 W @ 8 Ω,  biały (W). CMAR5-W  to nowoczesny 5.25 calowy głośnik do zabudowy, odporny na działanie wody słonej (morskiej) i chlorowanej. Głośnik ten został specjalnie zaprojektowany, aby w najtrudniejszych warunkach, zarówno wysokiej wilgotności jak i w wysokiej temperaturze reprodukować brzmienie najwyższej jakości.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMAR5T-W

5” dwudrożny morski głośnik do zabudowy w instalacjach 100V oraz niskoprądowych. Moc 20W@100V / 50W@8Ω, kolor biały (W). CMAR5T  to dwudrożny głośnik morski, który dostarcza najwyższej jakości dźwięk nawet w najwilgotniejszych miejscach. W takich warunkach sprawdza się bardzo niewiele komponentów głośnikowych i nie są to z reguły audiofilskie rozwiązania. APART Audio sprostał temu  technologicznemu wyzwaniu w sposób  znakomity i dzięki temu możemy dostarczyć Państwu  morski głośnik, który oferuje wyśmienite brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMAR6-W

6” dwudrożny morski głośnik do zabudowy o mocy 60 W @ 8 Ω, w kolorze białym (W). CMAR6-W  to nowoczesny 5.5 calowy głośnik do zabudowy, odporny na działanie wody słonej (morskiej) i chlorowanej. Głośnik ten został specjalnie zaprojektowany, aby w warunkach zarówno wysokiej wilgotności jak i w wysokiej temperaturze reprodukować najwyższej jakości brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMAR6T-W

6” dwudrożny morski głośnik do zabudowy w instalacjach 100 V oraz niskoprądowych 20 W @ 100 V /  60 W @ 8 Ω, w kolorze białym (W). CMAR6T-W  to dwudrożny głośnik morski, który dostarcza najwyższej jakości dźwięk nawet w najbardziej wilgotnych miejscach. W takich warunkach sprawdza się bardzo niewiele komponentów głośnikowych i nie są to z reguły audiofilskie rozwiązania. Apart Audio sprostał temu technologicznemu wyzwaniu w sposób  znakomity dostarczając niezawodny morski głośnik o wyśmienitym brzmieniu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMAR8-W

8” dwudrożny morski głośnik do zabudowy. Moc 100W@8Ω. Kolor biały (W).  CMAR8  to nowoczesny 8 calowy głośnik do zabudowy odporny na działanie morskiej wody słonej i chlorowanej. Głośnik ten został specjalnie zaprojektowany tak, aby w najtrudniejszych warunkach – zarówno wysokiej wilgotności jak i wysokiej temperaturze - reprodukować brzmienie najwyższej jakości.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMAR8T-W

8” dwudrożny morski głośnik do zabudowy  w instalacjach 100V oraz niskoprądowych 20W@100V / 100W@8Ω. Kolor biały (W). CMAR8T jest dwudrożnym głośnikiem morskim, który dostarcza najwyższej jakości dźwięk nawet w najwilgotniejszych miejscach. W takich warunkach sprawdza się bardzo niewiele komponentów głośnikowych i nie są to z reguły audiofilskie rozwiązania. APART Audio sprostał temu  technologicznemu wyzwaniu w sposób  znakomity i dzięki temu możemy dostarczyć Państwu  morski głośnik, który oferuje wyśmienite brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMR20T

5.25” dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100 volt, w kolorze białym (W). CMR20T to wysokiej jakości kompaktowy i energetyczny dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100 V lub niskoprądowych (16 ohm), wyposażony w papierowy woofer o średnicy 5.25” oraz 1” tweeter. Ponieważ zestaw jest dwudrożny, bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy odtwarzaniu muzyki tła jak i nadawaniu komunikatów głośowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMR608

5.25” dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy do zabudowy, biały (W). CMR608 to wysokiej jakości dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy charakteryzujący się brzmieniem klasy HiFi oraz prostokątnym kształtem obudowy. Może być używany z każdym standardowym wzmacniaczem HiFi, jest przy tym niezawodny, nawet w sytuacji wykorzystywania wyższych poziomów mocy. Jego pełne, kompetentne i ciepłe brzmienie sprawia, że bardzo dobrze reprodukuje zarówno muzykę jak i komunikaty głosowe.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMRQ108

5.25” dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy do zabudowy, biały (W). CMR608 to wysokiej jakości dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy charakteryzujący się brzmieniem klasy HiFi oraz prostokątnym kształtem obudowy. Może być używany z każdym standardowym wzmacniaczem HiFi, jest przy tym niezawodny, nawet w sytuacji wykorzystywania wyższych poziomów mocy. Jego pełne, kompetentne i ciepłe brzmienie sprawia, że bardzo dobrze reprodukuje zarówno muzykę jak i komunikaty głosowe.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMRQ108C

Dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy klasy High-End z dwoma wooferami 5.3”, do zabudowy, biały (W). CMRQ108C to nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy klasy High-End z dwoma wooferami o średnicy 5.3”, do zabudowy. Zaprojektowany został przede wszystkim pod kątem wykorzystania w wielokanałowych instalacjach kina domowego jako głośnik centralny. Świetnie sprawdza się także jako zestaw głośnikowy aplikacjach HiFi, jak instalacje w barach, pubach, butikach i hotelach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMS15T

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100 volt, biały (W). CMS15T to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100V, bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo, łatwość integracji z każdym wnętrzem i doskonałe brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMS20T

Dwudrożny, kwadratowy zestaw głośnikowy 6.5” do zabudowy w instalacjach 100 volt, biały (W). CMS20T to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100V, luB niskoprądowych (16 ohm). Jest on bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo i wyjątkową uniwersalność.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMS508

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych. Kolor biały (W). CMS508 to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych, bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo, łatwość integracji z każdym wnętrzem i doskonałe brzmienie klasy HiFi.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMS608

6.5” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych, biały (W). CMS608 to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych, bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo i uniwersalny charakter.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMSQ108

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy klasy High-End, do zabudowy, biały (W). CMSQ108 to nasz stylowy,  dwudrożny zestaw głośnikowy klasy High-End do zabudowy ,który łączy eleganckie wzornictwo z perfekcyjnym, naturalnym brzmieniem. Ten kwadratowy, elegancki zestaw dzięki płaskiej i wąskiej krawędzi maskownicy z łatwością wtapia się w każde wnętrze.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMSUB8

CMSUB8 to 8” subwoofer z podwójną cewką. Jest on przeznaczony do montażu w sufitach, w instalacjach niskoprądowych,. Niezauważalna integracja subwoofera z wnętrzem pozwoli na uzyskanie pełnego , nasyconego i głębokiego basu bez jakichkolwiek kompromisów projektowych. Konstrukcja subwoofera nie ogranicza przestrzeni na podłodze czy ścianach. CMSUB8 jest znakomitym partnerem dla głośników satelitarnych: zarówno tych małych jak i średniej wielkości - np. z serii CM: CM3T, CM4, CM4T. Będą także doskonale współpracować z klasycznymi zestawami głośnikowymi w obudowach, np. Apart MASK4(T).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMX20DT

CMX20DT to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart Audio CMX20T

8”  dwudrożny zestaw głośnikowy klasy Hi-Fi do zabudowy w instalacjach 100V, biały (W) lub czarny (BL). CMX20T to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach 100 V. Oferuje on potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie akustycznym. Głosnik znakomicie odtwarza muzykę i mowę.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart Audio H10-G

Kompaktowy głośnik tubowy, szary (G). H10 to bardzo kompaktowy głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych. H10 można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart Audio H20-G

Kompaktowy głośnik tubowy, szary (G). H20 to silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych w środowisku o wysokim poziomie hałasu w tle. H20 można stosować jako głośnik dalekiego zasięgu, także na zewnątrz pomieszczeń.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart Audio H30LT-G

Uniwersalny głośnik tubowy, szary (G). H30LT to silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych w środowisku o wysokim poziomie hałasu w tle. H30LT można stosować jako głośnik dalekiego zasięgu, także na zewnątrz pomieszczeń. Nawet w przypadku, gdy komunikat jest nadawany w środowisku o wysokim poziomie hałasu, będzie słyszany głośno i wyraźnie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart Audio HM25-G

Metalowy głośnik tubowy, szary (G). Zwykle słowo „przemysłowy” i „czysty dźwięk” nie są tożsame, ale Apart Audio udowadnia, że jest to możliwe! HM25 to bardzo silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy. Nawet wewnętrzna część tuby HM25 jest wykonana z aluminium, co czyni go wyjątkowym.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik wiszący Apart Audio P60DT

Dwukierunkowy głośnik wiszący Apart P60DT 6,5 "zapewnia wyjątkową dyspersję do obszarów i pomieszczeń z wysokimi sufitami lub dużymi otwartymi przestrzeniami, oferując jednocześnie czystą mowę i czystość muzyczną.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik wiszący Apart Audio SPH16

SPH16 to dwudrożny, 100-voltowy, wiszący, sferyczny zestaw głośnikowy z bardzo czystą reprodukcją dźwięku. Te zestawy umożliwiają głośne rozgłaszanie dźwięku na szerokim obszarze, co minimalizuje ilość koniecznych do nagłośnienia danej przestrzeni głośników. SPH16 są najbardziej efektywnym (także kosztowo) rozwiązaniem stosowanym przy nagłaśnianiu dużych przestrzeni pod wysokimi głośnikami, zarówno przy nadawaniu muzyki tła jak i komunikatów głosowych (magazyny, supermarkety, budynki przemysłowe).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik wiszący Apart Audio SPH20

SPH20 to dwudrożny, 100-voltowy, wiszący, sferyczny zestaw głośnikowy z szerokopasmowym wooferem z membraną o podwójnym stożku, zaprojektowany do rozpraszania dźwięku w zakresie 360°. Te zestawy umożliwiają głośne rozgłaszanie dźwięku na szerokim obszarze, co minimalizuje ilość koniecznych do nagłośnienia danej przestrzeni głośników. SPH20 są najbardziej efektywnym (także kosztowo) rozwiązaniem stosowanym przy nagłaśnianiu dużych przestrzeni pod wysokimi sufitami, zarówno przy nadawaniu muzyki tła jak i komunikatów głosowych (magazyny, supermarkety, budynki przemysłowe).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Konwerter Apart Audio BUZZSTOP-MKIII

Apart Audio BUZZSTOP-MKIII to bardzo przydatny uniwersalny konwerter sygnału, który ułatwi instalatorowi wszelkiego rodzaju połączenia w systemie nagłośnieniowym. Przełącznik poziomu sygnału wejściowego pozwala na zmianę sygnału wyjściowego dowolnego wzmacniacza na dowolny sygnał wyjściowy o poziomie liniowym – symetrycznym lub niesymetrycznym (np. można przekonwertować sygnał głośnikowy 100 V na symetryczny lub niesymetryczny sygnał liniowy).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Matryca Apart Audio AUDIOCONTROL 12.8

AUDIOCONTROL 12.8 to matryca audio z wbudowanym procesorem DSP zaprojektowana do małych i średnich instalacji, wyposażona w zaawansowane możliwości sterowania i zarządzania innymi urządzeniami. Matryca posiada 12 wejść, 8 wyjść, cyfrowe wejście i wyjście SPIDIF oraz 3 porty RS 232 do zarządzania zewnętrznymi urządzeniami. W matrycy AUDIOCONTROL 12.8 sygnał audio przechodzi przez taką samą drogę w przypadku wejść i wyjść.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Matryca Apart Audio AUDIOSYSTEM 8.8

AUDIOSYSTEM 8.8 to aktywna matryca audio wyprodukowana w Belgii, mająca 8 wyjść głośnikowych (4 strefy stereo lub 8 mono) z wbudowanymi cyfrowymi wzmacniaczami o mocy 30 W na kanał i 4 dodatkowymi wyjściami. Jednostka posiada 4 wbudowane tunery FM oraz wejścia, które mogą być konfigurowane jako 4 stereofoniczne lub 8 monofoniczne źródła dźwięku.  


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Apart Audio MDS.CHAIR

Mikrofon przewodniczącego do systemu dyskusyjnego Apart MDS, funkcja wyciszania, złącze RJ45, pasmo 80Hz-16kHz, czułość 100dB, kompletowane z MDS.DEL (mikrofon delegata, -max 19 szt. w systemie) oraz MDS.INT (interfejs połączeniowy), rekomendowana współpraca z innymi urządzeniami APART.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Apart Audio MDS.DEL

Mikrofon delegata do systemu dyskusyjnego Apart MDS, złącze RJ45, pasmo 80Hz-16kHz, czułość 100dB, kompletowane z MDS.CHAIR (mikrofon przewodniczącego) oraz MDS.INT (interfejs połączeniowy), rekomendowana współpraca z innymi urządzeniami APART Audio.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Moduł odbiornika bezprzewodowego Apart Audio PM1122WR

PM1122WR to moduł odbiornika bezprzewodowego wraz z anteną. Przeznaczony jest do współpracy z cyfrowym interfejsem zdalnego sterowania PM1122-INT. Odbiornik umożliwia łączność miedzy interfejsem PM1122-INT a bezprzewodowymi sterownikami serii PM1122W, które umożliwiają wybór źródła dźwięku oraz regulację poziomów sygnału mikrofonowego i liniowego, podłączonych do przedwzmacniacza PM1122.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Interesują mnie :

Projektor i/lub Ekran projekcyjny

Monitor Dotykowy /

Zestaw interaktywny

System wyświetlania treści Digital Signage, Monitory wielkoformatowe

Ściana video wielomonitorowa / Ściana LED

System rezerwacji sal

System prezentacji bezprzewodowej

System dystrybucji sygnałów AV / Sterowanie z panelu dotykowego

Nagłośnienie

System konferencyjny

Wideokonferencja

Akcesoria audiowizualne / Inne urządzenia AV

Zakup urządzeń wraz z instalacją
Akceptuję polityke prywatności
Chcę pierwszy/-a otrzymywać: nowości branżowe, informacje o cenach specjalnych, informacje o promocjach.
X

Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.