systemy audiowizualne

Shure

Sortuj według:
Wygląd: Lista | Klasyczny | Boxy | Cechy
Cyfrowy system bezprzewodowy Shure FP

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. FP Wireless jest doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie wymagana jest mobilność w przekazywaniu profesjonalnej jakości dźwięków. Ma to szczególne znaczenie w wymagających i dynamicznie realizowanych produkcjach video oraz podczas elektronicznych produkcji w terenie (electronic field production – EFP).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure GLX-D

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Cyfrowy system GLX-D pozwala uzyskać niezwykle klarowy, cyfrowy dźwięk, zapewnia inteligentne opcje ładowania oraz bezproblemową pracę kilku systemów. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure GLX-D Advanced

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Cyfrowy system GLX-D Advanced pozwala uzyskać niezwykle klarowy, cyfrowy dźwięk, zapewnia inteligentne opcje ładowania oraz bezproblemową pracę kilku systemów. Odbiornik dostępny jest w obudowie rackowej, do użytku z GLX-D Advanced Frequency Managerem oraz a zestawem akcesoriów przydatnych przy wielokanałowych instalacjach


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure Microflex

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Systemy mikrofonowe Microflex ™ Wireless cechują się nowoczesnym wyglądem i naturalnym brzmieniem, co czyni je idealnymi do zastosowania w konferencyjnych instalacjach AV. Platformę tę tworzą zaawansowane technologicznie urządzenia konferencyjne, w tym inteligentne nadajniki mikrofonowe z akumulatorami wielokrotnego ładowania, dyskretne punkty dostępowe/transceeivery, elastyczne w działaniu interfejsy sieci audio, a także wszechstronne narzędzia programowe, pozwalające na zdalne dostosowywanie i monitorowanie ustawień systemu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure PGX-D

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Bezprzewodowy system mikrofonowy PGX łączy doskonałą technologię bezprzewodową z automatycznymi funkcjami konfiguracji oraz legendarne mikrofony Shure, włączając w to modele SM58 oraz BETA58A. W ten sposób uzyskano najlepiej brzmiące i niezwykle łatwe w konfiguracji systemy bezprzewodowe w swojej klasie.

 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure QLX-D

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Cyfrowy system bezprzewodowy QLX-D Digital zapewnia stabilną pracę z klarownym, cyfrowym, 24-bitowym dźwiękiem. Łączy w sobie funkcje dostępne w systemach profesjonalnych z łatwością konfiguracji I obsługi. QLX-D oferuje niespotykaną funkcjonalność bezprzewodową wymaganą zarówno na scenie jak I w instalacjach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure SLX

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Niezwykle solidne systemy bezprzewodowe SLX firmy Shure zapewniają każdemu użytkownikowi niezrównaną łatwość konfiguracji i wyjątkową jakość sygnału audio. Wraz z dołączonymi akcesoriami system SLX jest natychmiast gotowy do pracy po wyjęciu go z pudełka. Szeroki wybór legendarnych mikrofonów Shure sprawia, że SLX tworzy idealnie dopasowane rozwiązanie dla praktycznie każdej aplikacji.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure UHF-R

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Bezprzewodowe systemy mikrofonowe Shure UHF-R® spełniają najbardziej wysublimowane wymagania i wytrzymują ekstremalne warunki wszystkich największych tras koncertowych oraz instalacji stacjonarnych, zapewniając jednocześnie najwyższą bezkompromisową jakość brzmieniową Shure. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure ULX-D

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure. Cyfrowy Sytem Bezprzewodowy ULX-D dla profesjonalnych instalacji dźwiękowychShure ULX-D oferuje najwyższej jakości 24-bit/48kHz cyfrową jakość dźwięku w połączeniu z wyjątkowo efektywnym wykorzystaniem dostępnego spektrum radiowego. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system bezprzewodowy Shure ULX-S

Wysokiej jakości bezprzewodowy system mikrofonowy, amerykańskiej firmy Shure.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system dyskusyjny Shure DCS 6000

Wysokiej jakości bezprzewodowy system dyskusyjny, amerykańskiej firmy Shure.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Cyfrowy system dyskusyjny Shure DDS 5900

Cyfrowy system dyskusyjny Shure DDS 5900 umożliwia zorganizowanie spotkania do 250 użytkowników, zapewniając im doskonałą słyszalność: na przestrzeni całej sali. Możliwość konfiguracji do 32 jednostek, 2 kanałów tłumaczeń symultanicznych, ochrona przed nasłuchem z zewnątrz.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon nagłowny Shure PGA31

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon nagłowny, amerykańskiej firmy Shure. Kardioidalny mikrofon pojemnościowy PGA31 zapewnia słynną jakość firmy Shure oraz design, który pozwala zachować komfort przy długim noszeniu. To wszystko za cenę, która nie pustoszy portfela.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon nagłowny Shure SM10A

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon nagłowny, amerykańskiej firmy Shure.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon nagłowny Shure SM31FH

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. Nowy, nagłowny bezprzewodowy mikrofon pojemnościowy SM31FH został zaprojektowany z myślą o instruktorach fintessu. Cechuje się dużą odpornością na wilgoć, przy której zjawisko rdzewienia jest powszechne. 4-pinowe złącze TA4F sprawia, że SM31FH staje się headsetem dla każdego systemu bezprzewodowego Shure. Dostępny również w zestawach z SM Analog Wireless i SM Digital Wireless.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon nagłowny Shure SM35

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. Nowy nagłowny mikrofon pojemnościowy SM35 Wytrzymały przetwornik spełniający standardy branży, design zapewniający wygodne użytkowanie i wolne ręce dla wszystkich instrumentalistów na scenie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA181

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA181 jest mikrofonem do instrumentów, posiadającym szeroki wachlarz zastosowań wśród instrumentów akustycznych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA27

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA27 jest mikrofonem pojemnościowym o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości z membraną skierowaną na bok obudowy, który cechuje się specjalnie skrojoną charakterystyką częstotliwościową w celu zapewnienia naturalnej reprodukcji brzmienia wokali oraz źródeł wzmocnionych jak I akustycznych. Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że mikrofon jest uniwersalny zarówno w studio jak I na scenie. Wymaga zasilania phantom. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA48

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. Dynamiczny mikrofon wokalowy PGA48 jest profesjonalnej jakości narzędziem, o wytrzymałej konstrukcji, dostarczającym doskonałej jakości dźwięk. Idealny do mowy oraz zastosowań w stylu karaoke. PGA48 posiada dyskretny włącznik, uchwyt do statywu, miękki futerał z zamkiem błyskawicznym oraz kable: do wyboru XLR lub Jack (6.3mm). 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA52

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA52 jest profesjonalnej jakości mikrofonem do stopy, o wytrzymałej konstrukcji, z przetwornikiem dostarczającym doskonały dźwięk. Adapter statywu o zmiennym ustawieniu ułatwia szybkie skonfigurowanie pozycji mikrofonu. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA56

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA56 to profesjonalnej jakości kardioidalny mikrofon dynamiczny do werbla/tomów. Adapter statywu o zmiennym ustawieniu ułatwia skonfigurowanie pozycji mikrofonu zależnie od potrzeb. PGA56 jest idealny do bliskiego omikrofonowania werbla oraz tomów.  


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA57

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA57 kardioidalny mikrofon dynamiczny do instrumentów, jest profesjonalnej jakości rozwiązaniem zapewniającym najwyższej jakości dźwięk, przy zastosowaniu bardzo wytrzymałej konstrukcji. Idealny do reprodukowania dźwięku ze źródeł takich jak wzmocnione lub akustycznie grające instrumenty - na scenie jak I w studio.W zestawie z PGA57 znajduje się uchwyt, miękki pokrowiec oraz kabel XLR.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA58

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA58 Dynamiczny mikrofon wokalowy, jest profesjonalnej jakości rozwiązaniem, zapewniającym najwyższej jakości dźwięk, przy zastosowaniu bardzo wytrzymałej konstrukcji. Idealny do głównego wokalu lub wokali wspierających. PGA58 wyposażony jest w dyskretny włącznik, a w zestawie znajduje się uchwyt na statyw, miękki pokrowiec oraz wybór kabli: XLR lub Jack (6.3mm). 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA81

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA81 jest kardioidalnym mikrofonem pojemościowym, z płaską charakterystyką częstotliwościową, zapewniającą doskonałą reprodukcję dźwięku. Idealny do instrumentów akustycznych – zarówno w studio jak I na scenie. W zestawie, razem z mikrofonem, znajduje się uchwyt, miękki pokrowiec oraz kabel XLR. Mikrofon wymaga zasilania phantomowego. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA98D

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA98D jest profesjonalnej jakości, kardioidalnym mikrofonem pojemnościowym, zaprojektowanym do bębnów I instrumentów perkusyjnych. Wyposażony w gęsią szyję, zintegrowany preamp oraz jednoczęsciowy uchwyt pozwalający na szybki montaż/demontaż – PGA98D jest idealny zarówno do wykonów na żywo jak I nagrań.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure PGA98H

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. PGA98H jest profesjonalnej jakości mikrofonem pojemnościowym, o charakterystyce kardioidalnej. PGA98H przeznaczony jest do instrumentów dętych blaszanych I drewnianych. Gęsia szyja, wytrzymała konstrukcja, przedwzmacniacz, uchwyt do czary oraz wybór kabli (XLR lub TA4F-do użycia z systemami bezprzewodowymi), sprawia, że PGA98H idealnie nadaje się do wykonow na scenie jak I w studio.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM137

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM137 jest uniwersalnym mikrofonem o charakterystyce kardioidalnej z ultra cienką membraną w celu zapewnienia naturalnego brzmienia przy aplikacjach związanych z nagłaśnianiem instrumentów akustycznych oraz o dużej głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM27

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM27 jest solidnym i wszechstronnym mikrofonem pojemnościowym z dużą membraną skierowaną na bok o charakterystyce kardioidalnej, wykonanym z najwyższej jakości podzespołów i przeznaczonym do użycia w najbardziej wymagających aplikacjach studyjnych i scenicznych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM48

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM48 to bardzo wytrzymały mikrofon dynamiczny o charakterystyce kardioidalnej, cechujący się wspaniałym brzmieniem i solidną konstrukcją. Jest przeznaczony do użycia zarówno w przypadku aplikacji wokalnych, jak również do pracy z głosem.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM57

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM57 jest bardzo popularnym mikrofonem instrumentalnym i często używa się go do omikrofonowania wzmacniaczy gitarowych basowych, perkusji oraz saksofonów. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM57-X2u

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM57+X2u to połączenie kardioidalnego instrumentalnego mikrofonu dynamicznego, który stanowi standard branżowy z adapterem X2u portu USB. Takie zestawienie zapewnia ciepłą i czystą reprodukcję dźwięków w cyfrowych aplikacjach rejestrowania sygnałów.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM58

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. Legendarny model SM58® jest branżowym standardem. To niezwykle wszechstronny dynamiczny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie zostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM58-X2u

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM58+X2u to połączenie będącego branżowym standardem dynamicznego mikrofonu wokalowego SM58 o charakterystyce kardioidalnej z X2u - adapterem sygnału USB, w celu uzyskania ciepłej i czytelnej reprodukcji dźwięków w aplikacjach cyfrowego rejestrowania sygnałów.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM63

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. Elegancki i wytrzymały. Mikrofon dynamiczny SM63 o charakterystyce wszechkierunkowej i wysokim poziomie sygnału wyjściowego został zaprojektowany do zastosowań profesjonalnych, gdzie parametry użytkowe oraz wygląd są kluczowym aspektem.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM86

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM86 to solidny mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej i rozszerzonym górnym paśmie. Został on skonstruowany pod kątem wyrównanej reprodukcji głównego wokalu i sprostania trudnym warunkom tras koncertowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Shure SM87A

Wysokiej jakości bezprzewodowy mikrofon, amerykańskiej firmy Shure. SM87A to solidny, bezprzewodowy, superkardioidalny mikrofon pojemnościowy ze znakomitą odpornością na zakłócenia, zapewniający czystą, ciepłą i precyzyjną reprodukcję brzmienia wokalu w głośnym środowisku pracy. W tabeli poniżej przedstawiono wszystkie systemy bezprzewodowe Shure, których można użyć z tym mikrofonem.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Interesują mnie :

Projektor i/lub Ekran projekcyjny

Monitor Dotykowy /

Zestaw interaktywny

System wyświetlania treści Digital Signage, Monitory wielkoformatowe

Ściana video wielomonitorowa / Ściana LED

System rezerwacji sal

System prezentacji bezprzewodowej

System dystrybucji sygnałów AV / Sterowanie z panelu dotykowego

Nagłośnienie

System konferencyjny

Wideokonferencja

Akcesoria audiowizualne / Inne urządzenia AV

Zakup urządzeń wraz z instalacją
Akceptuję polityke prywatności
Chcę pierwszy/-a otrzymywać: nowości branżowe, informacje o cenach specjalnych, informacje o promocjach.
X

Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.