systemy audiowizualne

Extron

Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie doświadczają produktów do przetwarzania, dystrybucji i kontroli sygnałów audiowizualnych firmy Extron. Zaawansowane technologie Extron tworzą lepiej wyglądające obrazy, wyższą jakość dźwięku, systemy łatwiejsze do kontrolowania i bardziej niezawodne. Potężne narzędzia do zarządzania aktywami pomagają profesjonalistom w dziedzinie technologii skutecznie zarządzać dużą liczbą systemów audiowizualnych rozmieszczonych w ich przedsiębiorstwach i instytucjach.

Technologia audiowizualna odgrywa kluczową rolę dla wszystkich rodzajów organizacji, ponieważ daje poprawę sposobu komunikacji. Dobrze zaprojektowane systemy technologii AV umożliwiają prezentację wysokiej jakości dźwięku i obrazu wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, aby umożliwić skuteczną wymianę informacji, bez względu na to, czy trzeba edukować, podejmować decyzje, współpracować, monitorować, powiadamiać, inspirować lub bawić.

Produkty Extron są specjalnie zaprojektowane do współpracy, tworząc kompletne zintegrowane rozwiązania technologiczne, które bezproblemowo współpracują z infrastrukturą IT. Dzięki ponad 5 000 rozwiązań produktowych, linia produktów Extron zapewnia projektantom systemów elastyczność wyboru optymalnego rozwiązania dla każdej aplikacji. Wszystko to jest wspierane przez wsparcie, szkolenia w dziedzinie technologii i gwarancję satysfakcji.

Rozwiązania technologiczne Extron AV zaspokajają różnorodne potrzeby organizacji na całym świecie. Podobnie jak będąc biegłymi w podstawowej działalności w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań we wszystkich technologiach AV, Extron posiada także niezrównane doświadczenie i dogłębne zrozumienie potrzeb klientów na wielu rynkach wertykalnych.

Po ponad 30 latach w branży AV, Extron jest w stanie zapewnić specyficzne wytyczne dla instytucji edukacyjnych, korporacji i organizacji rządowych, a także konsultantów i integratorów, którzy ich obsługują. Extron dostarcza cennych informacji decydujących o inwestycjach AV, które definiują strategię AV, które łączą strategię z celami biznesowymi oraz odpowiednie produkty w celu zapewnienia interoperacyjności przy zapewnieniu stałego wsparcia dla użytkowników końcowych i przygotowania ich do przyszłych technologii. Główne rynki wertykalne na których działa firma to : Korporacje, Przemysł, Rząd, Systemy sądowe, Szkoły wyższe – Politechniki, Uniwersytety, Opieka zdrowotna, Szpitale, Handel detaliczny i rozrywka, Hotelarstwo - Konferencje i spotkania.

 

Extron posiada w swojej ofercie zaawansowane urządzenia transmisji sygnałów audiowizualnych takie jak matryce video, AV over IP, rozdzielacze i switche video, systemy centralnego sterowania z paneli dotykowych, panele naścienne czy nagłośnienie instalacyjne.

Zapraszamy do kontaku z naszymi specjalistami którzy opracują dla Państwa projekt systemu oraz doradzą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Extron dystrybucja sygnałów video
 

Sortuj według:
Wygląd: Lista | Klasyczny | Boxy | Cechy
Extron CrossPoint 450 Plus 3216

Seria Extron CrossPoint 450 Plus 3216 została stworzona do zarządzania ultra-szerokopasmowymi sygnałami RGBHV i  audio stereo. Obie matryce CrossPoint® 64x64 mają przepustowość 450 MHz (-3 dB) i są w pełni kompatybilne z sygnałami RGBS, RGsB, HDTV, komponentowymi wideo, S-video i kompozytowymi sygnałami wideo

 

 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron CrossPoint 450 Plus 4848

Seria Extron CrossPoint 450 Plus 4848 została stworzona do zarządzania ultra-szerokopasmowymi sygnałami RGBHV i  audio stereo. Obie matryce CrossPoint® 64x64 mają przepustowość 450 MHz (-3 dB) i są w pełni kompatybilne z sygnałami RGBS, RGsB, HDTV, komponentowymi wideo, S-video i kompozytowymi sygnałami wideo

 

 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron CrossPoint 450 Plus 6432

Seria Extron CrossPoint 450 Plus 6432 została stworzona do zarządzania ultra-szerokopasmowymi sygnałami RGBHV i  audio stereo. Obie matryce CrossPoint® 64x64 mają przepustowość 450 MHz (-3 dB) i są w pełni kompatybilne z sygnałami RGBS, RGsB, HDTV, komponentowymi wideo, S-video i kompozytowymi sygnałami wideo

 

 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron CrossPoint 450 Plus 6464

Seria Extron CrossPoint 450 Plus 6464 została stworzona do zarządzania ultra-szerokopasmowymi sygnałami RGBHV i  audio stereo. Obie matryce CrossPoint® 64x64 mają przepustowość 450 MHz (-3 dB) i są w pełni kompatybilne z sygnałami RGBS, RGsB, HDTV, komponentowymi wideo, S-video i kompozytowymi sygnałami wideo

 

 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron CrossPoint Ultra 128

CrossPoint Ultra 128 jest ultra-szerokopasmowym matrycą 12x8 zaprojektowaną, aby zapewnić wyjątkową wydajność w najbardziej wymagających systemach komputerowo-wideo i stereo audio o bardzo wysokiej rozdzielczości. CrossPoint Ultra wyznacza nowy standard inżynieryjnej doskonałości we wszystkich krytycznych pomiarach wydajności, w tym przepustowości, odpowiedzi częstotliwościowej, wydajności, niezawodności, zużycia energii i sterowania. CrossPoint Ultra jest idealny do złożonych aplikacji do routingu AV, które wymagają wydajnej i niezawodnej pracy przy najwyższych rozdzielczościach wideo bez utraty sygnału lub degradacji. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron DTP CrossPoint 108 4K

Extron DTP CrossPoint 108 4K to matryca 10x8 z wejściami i wyjściami HDMI i DTP®, skalowaniem 4K, DSP audio z AEC, zintegrowanym wzmacniaczem mocy audio i wbudowanym procesorem sterującym IPCP Pro. Zapewnia pełną integrację systemu dla dużych systemów AV w obudowie 3U, obsługując aplikacje wymagające kilku wyświetlaczy, wzmacniania dźwięku i sterowania systemem AV.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron DTP CrossPoint 84 4K

Extron DTP CrossPoint 84 4K to matryca 8x4 z wejściami i wyjściami HDMI i DTP®, skalowaniem 4K, DSP audio z AEC, zintegrowanym wzmacniaczem mocy audio i wbudowanym procesorem sterującym IPCP Pro. Zapewnia pełną integrację systemu dla dużych systemów AV w obudowie 3U, obsługując aplikacje wymagające kilku wyświetlaczy, wzmacniania dźwięku i sterowania systemem AV.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron DTP CrossPoint 86 4K

Extron DTP CrossPoint 86 4K to matryca 8x6 z wejściami i wyjściami HDMI i DTP®, skalowaniem 4K, DSP audio z AEC, zintegrowanym wzmacniaczem mocy audio i wbudowanym procesorem sterującym IPCP Pro. Zapewnia pełną integrację systemu dla dużych systemów AV w obudowie 3U, obsługując aplikacje wymagające kilku wyświetlaczy, wzmacniania dźwięku i sterowania systemem AV.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron HDMI Audio De-Embedder HAE 100 4K

Extron HAE 100 4K to urządzenie do usuwania dźwięku, które wyodrębnia dźwięk z sygnału HDMI, w tym dźwięk ze źródeł 4K. Zapewnia wyjście analogowe dla sygnałów stereo lub dual mono, a także cyfrowe wyjście audio S / PDIF, które obsługuje dwukanałowe lub cyfrowe sygnały wielokanałowe. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Matryca HDMI 16x16 DXP HD 4K

Matryca DXP HD 4K to wysokowydajne przełączniki matrycowe HDMI do sygnałów wideo o rozdzielczości do 4K. Obsługują specyfikacje HDMI, w tym szybkości transmisji danych do 10,2 Gb / s, Deep Color do 12 bitów, 3D i bezstratne formaty audio HD.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Media Decoder SMD 101

SMD 101 to kompaktowy, wydajny dekoder H.264 stosowany z koderami Extron w celu zapewnienia kompletnych kompleksowych systemów przesyłania strumieniowego AV. Dekoduje strumienie na żywo z koderów H.264 i odtwarza pliki multimedialne AV dostępne z udziałów sieciowych. Jest kompatybilny z rozdzielczością przesyłania strumieniowego i częstotliwościami odświeżania do 1080p / 60. SMD 101 oferuje przyjazne dla integracji funkcje sterowania, takie jak pilot na podczerwień, przewodowy IR, RS-232 lub Ethernet oraz łatwy w obsłudze interfejs sieci Web, które zapewniają elastyczne opcje sterowania i zarządzania.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron MediaPort 200

Extron MediaPort 200 to mostek HDMI-USB do integracji źródeł lub systemów Pro AV z programowymi aplikacjami konferencyjno-kodekowymi. Działa bezproblemowo z komputerem za pomocą standardowych sterowników wideo i audio USB. MediaPort® posiada wejście HDMI z pętlą zgodną z HDCP, akceptuje sygnały do ​​1920x1200 i skaluje wideo do wyjścia USB 2.0. Funkcje audio obejmują wejścia programowe i mikrofonowe, dekodowanie dźwięku HDMI oraz dwukierunkowe audio USB, a także referencyjne AEC i wyjścia liniowe. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Nadajnik Światłowodowy XTP FT HD 4K

Extron XTP FT HD 4K jest nadajnikiem XTP, który umożliwia rozszerzenie wideo, audio, sterowania dwukierunkowego i Ethernetu za pomocą jednego kabla światłowodowego. Aby usprawnić integrację, zawiera pętlę HDMI z możliwością wyboru sterowania dźwiękiem i umożliwia osadzenie analogowych stereofonicznych sygnałów audio. Rozszerzenie Ethernet i wstawienie dwukierunkowego interfejsu RS ‑ 232 i IR umożliwiają kontrolę dostępu do sieci LAN i urządzenia AV w zdalnych lokalizacjach. Sygnały mogą być wysyłane do 500 metrów przy wersji wielomodowej i do 10 km przy jednomodowej.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Nadajnik XTP T HDMI

Extron XTP T HDMI to nadajnik XTP, który przesyła wideo, audio, dwukierunkowy RS-232 i IR oraz Ethernet do 100m za pomocą ekranowanego kabla CATx. Jest zgodny z HDCP i obsługuje rozdzielczości komputerowe i wideo do 1920x1200, w tym 1080p / 60 Deep Color i 2K. Nadajnik pozwala również na rozszerzenie sieci Ethernet i wstawienie dwukierunkowego RS-232 i IR w celu uzyskania dostępu do sieci LAN i sterowania urządzeniami AV w zdalnych lokalizacjach. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Nadajnik XTP T USW 103 4K

XTP T USW 103 4K to nadajnik z trzema wejściami do rozszerzania DisplayPort, HDMI lub VGA, audio, sterowania dwukierunkowego i Ethernetu za pomocą ekranowanego kabla CATx. Ten nadajnik obsługuje sygnały wideo o rozdzielczości do 4K i zapewnia lokalne wyjście HDMI. W przypadku operacji w lokalizacjach niezarządzanych oferuje automatyczne przełączanie między wejściami z możliwością wyboru priorytetów. Przychodzące sygnały analogowe są digitalizowane, a oddzielny analogowy dźwięk stereo może być osadzony w sygnale wyjściowym. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Nadajnik z audio de-embederem DTP HDMI 4K 230 Tx

Extron DTP HDMI 4K 230 Tx to nadajnik do wysyłania sygnałów HDMI, audio i dwukierunkowych sygnałów RS ‑ 232 i IR do 70 metrów za pomocą ekranowanego kabla CATx do produktów Extron DTP®. Stanowi oszczędny i skuteczny sposób na rozszerzenie HDMI z wbudowanym wielokanałowym dźwiękiem z urządzeń wyposażonych w HDMI.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Odbiornik i przełącznik DTP2 R 212

Extron DTP2 to cyfrowy odbiornik, który współpracuje z produktami Extron DTP w celu wysyłania sygnałów HDMI, audio, a także dwukierunkowych sygnałów sterujących na odległość do 100 metrów przez ekranowany kabel CATx. Posiada jedno wejście DTP2, jedno wejście HDMI dla lokalnego źródła wideo i jedno wyjście HDMI. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Odbiornik Światłowodowy FOX II R DP 4K

Odbiornik światłowodowy Extron FOX II R DP 4K zapewnia długotrwałe rozszerzanie wideo DisplayPort, wielokanałowego audio, kontroli RS ‑ 232 i sygnałów sterujących IR przez okablowanie światłowodowe. Zaprojektowany z bezkompromisową jakością i sprawdzoną wydajnością, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron do dostarczania bezstratnych sygnałów wideo DisplayPort w rozdzielczości do 4096 x 2160. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Odbiornik Światłowodowy FOXBOX Rx DVI Plus

Światłowodowy odbiornik Extron FOXBOX Rx DVI Plus umożliwia transmisję długodystansową sygnałów sterujących DVI, audio i RS-232 za pośrednictwem pojedynczego światłowodu. Zaprojektowany z myślą o niezawodności i wyjątkowej wydajności obrazu w wysokiej rozdzielczości, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron, aby zapewnić doskonałą transmisję obrazu wideo DVI do rozdzielczości WUXGA 1920x1200, w tym HDTV 1080p / 60. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Odbiornik Światłowodowy FOXBOX Rx HDMI

Extron FOXBOX Rx HDMI HDMI jest odbiornikiem do długodystansowej transmisji sygnałów HDMI, audio i RS-232 zgodnych ze standardem HDCP przez okablowanie światłowodowe. Zaprojektowany z myślą o niezawodności i wyjątkowej wydajności obrazu w wysokiej rozdzielczości, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron do dostarczania doskonałych obrazów wideo HDMI do rozdzielczości WUXGA 1920x1200, w tym HDTV 1080p / 60.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Odbiornik światłowodowy FOXBOX SR HDMI

Extron FOXBOX SR HDMI to odbiornik skalujący do długodystansowej transmisji sygnałów HDMI, audio i RS-232 zgodnych ze standardem HDCP przez okablowanie światłowodowe. Zaprojektowany z myślą o wyjątkowej wydajności obrazu w wysokiej rozdzielczości, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron do dostarczania doskonałych obrazów wideo HDMI o rozdzielczości WUXGA 1920x1200, w tym HDTV 1080p / 60. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Odbiornik światłowodowy XTP SFR HD 4K

Extron XTP SFR HD 4K to odbiornik skalujący XTP do rozszerzania wideo, audio i Ethernetu za pomocą jednego kabla światłowodowego. Obsługuje sygnały z produktów transmisji XTP Fiber i wykorzystuje technologię skalowania Extron Vector 4K,, Aby usprawnić integrację, zawiera menu ekranowe, dekodowanie dźwięku do cyfrowych wyjść S / PDIF lub analogowych stereofonicznych wyjść audio, a także przekaźniki do sterowania pomieszczeniem. Rozszerzenie Ethernet wraz z interfejsem RS ‑ 232 i IR umożliwia dostęp do sieci LAN i zdalne sterowanie urządzeniami AV. Sygnały mogą być dostarczane do 500 metrów. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Odbiornik XTP SR HD 4K

Extron XTP SR HD 4K to odbiornik skalujący do rozszerzania wideo, audio, dwukierunkowego sterowania RS ‑ 232 i IR oraz Ethernetu przez ekranowany kabel CATx. Odbiornik jest zgodny ze standardem HDCP 2.2 i zawiera menu ekranowe, dekodowanie dźwięku do cyfrowych wyjść S / PDIF lub analogowych stereofonicznych wyjść audio oraz przekaźniki do sterowania pomieszczeniem. 

 

 

 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor DMP 128

Cyfrowy procesor Matrix Extron DMP 128 to mikser audio 12x8 wyposażony w Extron ProDSP ™, automixing, dostępną sieć audio AEC plus Dante®, wejścia FlexInput do przetwarzania kanałów Dante w miejsce lokalnych wejść mikrofonowych / liniowych oraz interfejs telefoniczny analogowy POTS. Seria DMP 128 oferuje podejście konfiguracyjne do DSP, które upraszcza miksowanie, routing, konferencje i optymalizację pomieszczenia. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor IPCP PRO 555

Extron IPCP Pro 555 to wszechstronny, wydajny procesor sterujący z bezpiecznym, dedykowanym portem AV LAN. Posiada zaawansowane standardy bezpieczeństwa i podwójne porty Gigabit Ethernet, które zapewniają kompatybilność z wieloma panelami dotykowymi TouchLink Pro przy użyciu standardowej infrastruktury sieciowej.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor sterujący DMP 44 LC

Cyfrowy procesor Extron DMP 44 LC to kompaktowy mikser audio 4x4 wyposażony w platformę cyfrowego przetwarzania sygnałów do kierowania i kontroli sygnału audio. DMP 44 LC posiada cztery wejścia i wyjścia liniowe, wszystkie zbalansowane lub niezbalansowane. Oferuje kilka narzędzi DSP audio do miksowania, routingu i optymalizacji pomieszczenia. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor sterujący IPCP Pro 250

Extron IPCP Pro 250 to wszechstronny, wysokowydajny procesor sterujący zaprojektowany do scentralizowanego sterowania AV w małych i średnich aplikacjach. Jako część serii IP Link Pro, IPCP Pro 250 oferuje zaawansowane standardy bezpieczeństwa i Gigabit Ethernet, co zapewnia kompatybilność z wieloma panelami dotykowymi TouchLink Pro wykorzystującymi standardową infrastrukturę sieciową. Obsługuje także Extron LinkLicense, co dodatkowo zwiększa możliwości systemów sterowania Extron Pro Series. IPCP Pro 250 jest idealnym wyborem do sterowania wieloma urządzeniami i typami sygnałów sterujących w systemie AV.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor sterujący IPL Pro CR88

Extron IPL Pro CR88 to kompaktowy, wydajny procesor sterujący z ośmioma wejściami i ośmioma portami przekaźnikowymi. Podobnie jak w przypadku wszystkich procesorów sterujących IP Link Pro, IPL Pro CR88 łączy większą moc, szybkość i pamięć. Posiada zaawansowane standardy bezpieczeństwa i Gigabit Ethernet, co zapewnia kompatybilność z wieloma panelami dotykowymi TouchLink Pro przy użyciu standardowej infrastruktury sieciowej.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor sterujący IPL Pro IRS8

Extron IPL Pro IRS8 to kompaktowy, wydajny procesor sterujący z ośmioma jednokierunkowymi portami IR / szeregowymi. Podobnie jak w przypadku wszystkich procesorów sterujących IP Link Pro, IPL Pro IRS8 łączy większą moc, szybkość i pamięć. Posiada zaawansowane standardy bezpieczeństwa i Gigabit Ethernet, co zapewnia kompatybilność z wieloma panelami dotykowymi TouchLink Pro przy użyciu standardowej infrastruktury sieciowej. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor sterujący IPL Pro S3

Extron IPL Pro S3 to kompaktowy, wydajny procesor sterujący z trzema dwukierunkowymi portami szeregowymi. Podobnie jak w przypadku wszystkich procesorów sterujących IP Link Pro, IPL Pro S3 łączy większą moc, szybkość i pamięć. Posiada zaawansowane standardy bezpieczeństwa i Gigabit Ethernet, co zapewnia kompatybilność z wieloma panelami dotykowymi 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor sterujący IPL Pro S6

Extron IPL Pro S6 to kompaktowy, wydajny procesor sterujący z sześcioma dwukierunkowymi portami szeregowymi. Podobnie jak w przypadku wszystkich procesorów sterujących IP Link Pro, IPL Pro S6 łączy większą moc, szybkość i pamięć. Posiada zaawansowane standardy bezpieczeństwa i Gigabit Ethernet, co zapewnia kompatybilność z wieloma panelami dotykowymi TouchLink Pro przy użyciu standardowej infrastruktury sieciowej. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Procesor sterujący IPL T SFI244

Extron IPL T SFI244 to kompaktowy procesor sterujący IP Link ze zintegrowanym wydajnym serwerem internetowym, dwoma portami RS-232, czterema portami Flex I / O, czterema portami IR i uczniem IR. IPL T SFI244 został zaprojektowany w celu zintegrowania łączności IP - protokołu internetowego z systemami AV, dając użytkownikom możliwość zdalnego i proaktywnego monitorowania i rozwiązywania problemów z projektorami, płaskimi wyświetlaczami, przełącznikami i innymi produktami.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Przełącznik HDMI SMX

Przełączniki matrycowe serii SMX HDMI są przeznaczone do przesyłania sygnałów wideo HDMI za pomocą HDCP - szerokopasmowa cyfrowa ochrona treści. Obsługują wideo z komputera do rozdzielczości 1920x1200 i HDTV do 1080p, a także osadzone sygnały audio i sygnały sterujące oraz umożliwiają kierowanie treści z odtwarzaczy Blu-ray Disc i innych źródeł chronionych treścią na jeden lub więcej wyświetlaczy. Płyty matrycowe SMX HDMI zapewniają zasilanie +5 VDC, 250 mA na każdym wyjściu zewnętrznych urządzeń peryferyjnych. Są dostępne w czterech rozmiarach I / O: 4x4, 4x8, 8x4 i 8x8.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Przełącznik multimedialny MPS 601

Extron MPS 601 to kompaktowy przełącznik prezentacji multimedialnej do kierowania źródeł cyfrowych i analogowych na pojedynczy wyświetlacz. Oferuje cztery wejścia HDMI zgodne z HDCP i dwa wejścia wideo RGB z analogowym dźwiękiem stereo. Wideo RGB i analogowe audio są digitalizowane i przełączane przez wyjście HDMI. Wejścia RGB obsługują rozdzielczości wideo do 2K. Wejścia i wyjścia HDMI obsługują rozdzielczości do 4096 x 2160 przy 30 Hz z próbkowaniem chrominancji 4: 4: 4 i szybkości transmisji danych do 10,2 Gb / s. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Przłącznik SMX HDMI

Przełączniki matrycowe serii SMX HDMI są przeznaczone do przesyłania sygnałów wideo HDMI za pomocą HDCP - szerokopasmowa cyfrowa ochrona treści. Obsługują wideo z komputera do rozdzielczości 1920x1200 i HDTV do 1080p, a także osadzone sygnały audio i sygnały sterujące oraz umożliwiają kierowanie treści z odtwarzaczy Blu-ray Disc i innych źródeł chronionych treścią na jeden lub więcej wyświetlaczy. Płyty matrycowe SMX HDMI zapewniają zasilanie +5 VDC, 250 mA na każdym wyjściu zewnętrznych urządzeń peryferyjnych. Są dostępne w czterech rozmiarach I / O: 4x4, 4x8, 8x4 i 8x8.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Rejestrator SMP 111

SMP 111 to procesor do nagrywania i przesyłania strumieniowego, służący do przechwytywania i dystrybucji źródeł AV oraz prezentacji w postaci transmisji na żywo i nagranych nośników. SMP 111 obsługuje sygnał HDMI z wbudowanym dźwiękiem i analogowym sygnałem audio. Skalowanie o wysokiej wydajności Extron i elastyczne przetwarzanie sygnału umożliwiają lepsze wyświetlanie treści o różnych rozdzielczościach z komputerów i źródeł HDTV. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler DSC 301 HD

Extron DSC 301 HD to trzy wejściowy, zgodny z HDCP skaler wideo, który zawiera wejście HDMI, konfigurowalne analogowe i kompozytowe wejścia wideo o wysokiej rozdzielczości oraz wyjście HDMI. DSC 301 HD zawiera wiele przyjaznych dla integratora funkcji, w tym EDID Minder i automatyczne przełączanie wejść. Analogowy dźwięk z dowolnego z trzech wejść stereo może być osadzony na wyjściu HDMI. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler DSC 3G-HD A

Extron DSC 3G ‑ HD A to skaler 3G ‑ SDI do HDMI, który konwertuje sygnały 3G ‑ SDI, HD ‑ SDI i SDI na HDMI. Akceptuje i skaluje rozdzielczości wideo SMPTE od 480i i 576i do 1080p / 60 i 2K, a także oferuje wiele poziomów wyjściowych do 1920x1200, w tym 1080p / 60 i 2K. Oferuje zaawansowane przetwarzanie sygnału wideo Extron z usuwaniem przeplotu sygnałów do 1080i i przetwarzaniem 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler DSC DP-HD A

Extron DSC DP ‑ HD A to skaler, który przetwarza sygnały DisplayPort na HDMI. Obsługuje wideo w rozdzielczości do 3840x2160 przy 30 Hz przy zmniejszonym wygaszaniu i oferuje skalowanie o wysokiej wydajności z wieloma wyjściami do 1920x1200, w tym 1080p / 60 i 2K. Oferuje zaawansowane przetwarzanie sygnału wideo Extron z usuwaniem przeplotu sygnałów do 1080i i przetwarzaniem Deep Colour. 
 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler DSC HD-HD

Extron DSC HD ‑ HD to kompaktowy, wysokiej jakości skaler zgodny z HDCP.. Akceptuje wideo od 480i do 1920x1200, 1080p i 2K. Oferuje zaawansowane przetwarzanie sygnału wideo Extron z usuwaniem przeplotu sygnałów do 1080i oraz przetwarzanie Deep Colour. Zawiera wiele przyjaznych dla integratora funkcji, takich jak wyświetlanie na ekranie, wzorce testowe i EDID Minder. DSC HD ‑ HD jest idealny do zastosowań wymagających skalowania wideo HDMI w celu dopasowania do różnych możliwości i wymagań źródeł, wyświetlaczy, kodeków i innego sprzętu. Kompaktowy rozmiar pozwala na łatwą integrację u źródła, miejsca docelowego lub w systemie dystrybucyjnym.
 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler DSC HD-HD 4K PLUS A

Extron DSC HD ‑ HD 4K PLUS A to wysokowydajny skaler zdolny do konwersji między rozdzielczościami HDMI do 4096 x 2160 przy 60 Hz. Te skalery zgodne z HDCP 2.2 są wyposażone w złącza HDMI 2.0, które obsługują szybkość transmisji danych do 18 Gb / s. Zawierają ekskluzywny silnik skalujący Vector 4K Extron, zaprojektowany specjalnie dla aplikacji o jakości krytycznej 4K, w tym wideo w pełnym ruchu i bardzo szczegółową grafikę komputerową. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler DVS 605

Extron DVS 605 to wydajny, zgodny ze standardem HDCP skaler wideo z trzema wejściami HDMI, dwoma uniwersalnymi analogowymi wejściami wideo oraz jednoczesnymi wyjściami HDMI i analogowymi o wysokiej rozdzielczości. DVS 605 oferuje zaawansowane przetwarzanie sygnału wideo Extron z usuwaniem przeplotu sygnałów do 1080i, przetwarzaniem Deep Colour i prawdziwym płynnym przełączaniem do prezentacji profesjonalnej jakości. Zaprojektowany do profesjonalnej integracji AV, DVS 605 oferuje elastyczne opcje sterowania, w tym Ethernet, RS-232, USB i zamknięcie styków. DVS 605 jest dostępny z opcjonalnym przełączaniem audio plus osadzanie / usuwanie audio HDMI oraz wyjście 3G-SDI / HD-SDI z genlockiem.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler IN1604

Extron IN1604 to zgodny ze standardem HDCP skaler z trzema wejściami HDMI, uniwersalnym analogowym wejściem wideo oraz wyjściem Extron DTP lub HDMI IN1604 idealnie nadaje się do instalacji pod stołami konferencyjnymi i pulpitami, aby zapewnić lokalne przełączanie źródeł takich jak urządzenia prezentera. Wyjście DTP IN1604 umożliwia rozszerzenie sygnału do 100 metrów przez ekranowany kabel CATx,


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Skaler IN1606

Extron IN1606 to 6-wejściowy skaler wideo zgodny z HDCP, który zawiera cztery wejścia HDMI, dwa uniwersalne analogowe wejścia wideo i dwa jednoczesne wyjścia HDMI. IN1606 akceptuje szeroką gamę formatów wideo, w tym HDMI, HDTV, RGB i wideo o standardowej rozdzielczości. Posiada zaawansowany silnik skalowania wideo z funkcją usuwania przeplotu 1080i i przetwarzania Deep Colour z obsługą rozdzielczości wyjściowych do 1920x1200 i 2K. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron SME 100 Encoder

Extron SME 100 współpracuje z sygnałami DVI, RGB, HDTV w celu dostarczania mediów przez sieci IP. SME 100 może być używany z dekoderem Extron SMD 101 H.264 w celu zapewnienia kompletnych systemów transmisji strumieniowej. Posiada zintegrowany przełącznik z trzema wejściami i dźwiękiem, a także buforowane przelotki dla uproszczenia integracji z systemami AV. SME 100 wykorzystuje kodowanie H.264 / MPEG-4 AVC i AAC oraz wysyła strumień IP, który można łatwo dekodować i przeglądać na komputerach stacjonarnych lub laptopach. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron SME 211 Encoder

SME 211 obsługuje sygnał HDMI z wbudowanym dźwiękiem i analogowym sygnałem audio. SME 211 obsługuje protokoły unicast i multicast streaming, w tym RTMP do strumieniowania bezpośrednio do głównych sieci dostarczania treści - CDN lub platformy społecznościowe, takie jak Facebook i YouTube. Presety umożliwiają szybkie przywołanie konfiguracji systemu. Może jednocześnie przesyłać strumieniowo dwie różne rozdzielczości i przepływności, obsługując do sześciu jednoczesnych strumieni dzięki strumieniowaniu push i pull. Wbudowane miksowanie dźwięku i funkcje DSP umożliwiają ulepszone przetwarzanie dźwięku bez konieczności zewnętrznego miksowania i sprzętu DSP.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switch FOX T USW 103

Extron FOX T USW 103 jest przełącznikiem z trzema wejściami ze zintegrowanym nadajnikiem światłowodowym, który zapewnia transmisję długodystansową zgodnych z HDCP sygnałów HDMI, RGBHV lub komponentowych wideo HD, dźwięku stereo i sygnałów RS-232 przez okablowanie światłowodowe. Zaprojektowany z myślą o wyjątkowej wydajności obrazu w wysokiej rozdzielczości, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron, aby zapewnić doskonałą transmisję obrazu w pikselach na piksele do 1920x1200, w tym HDTV 1080p / 60. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switch FOX T USW 203

Extron FOX T USW 203 jest przełącznikiem z trzema wejściami ze zbuforowanym wyjściem HDMI i zintegrowanym nadajnikiem światłowodowym, który zapewnia transmisję długodystansową zgodnych ze standardem HDCP sygnałów HDMI, RGBHV lub komponentowych wideo HD, dźwięku stereo i sygnałów RS-232 przez światłowód. Zaprojektowany z myślą o wyjątkowej wydajności obrazu w wysokiej rozdzielczości, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron, aby zapewnić doskonałą transmisję obrazu w pikselach na piksele do 1920x1200, w tym HDTV 1080p / 60. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switch prezentacji multimediów MPS 602

Extron MPS 602 to prosty w obsłudze, sześciowejściowy przełącznik prezentacji multimediów dla źródeł cyfrowych i analogowych. Oferuje cyfrowe przełączanie wideo z trzema wejściami HDMI i jednym wejściem skrętki DTP oraz analogowe przełączanie wideo z dwoma wejściami RGB, które są digitalizowane w celu dystrybucji na wyjścia cyfrowe.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switcher DTP IN 1608

Extron IN1608 jest przełącznikiem zgodnym ze standardem HDCP do skalowania z czterema wejściami HDMI, dwoma uniwersalnymi wejściami analogowymi i dwoma wejściami Extron DTP®. Zawiera dwa wyjścia HDMI, jedno wyjście DTP, zintegrowany wzmacniacz mocy klasy D oraz wbudowany procesor sterujący IPCP Pro 350 do pełnej kontroli systemu AV.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switcher DTP T DSW 4K 333

Extron DTP T DSW 4K 333 to przełącznik z trzema wejściami do wysyłania DisplayPort, HDMI lub analogowego wideo, audio i sterowania do 100 metrów za pomocą ekranowanego kabla CATx do produktów obsługujących Extron DTP 330. Zapewnia wejścia DisplayPort, HDMI i VGA oraz jedno wyjście DTP 330. Obsługuje sygnały wideo w rozdzielczościach do 4K, w tym 2560 x 1600. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switcher DTP T USW 233

Extron DTP T USW 233 to przełącznik z trzema wejściami do wysyłania sygnału HDMI lub analogowego wideo, audio i sterowania do 70 metrów za pomocą ekranowanego kabla CATx do produktów obsługujących Extron DTP. Jest zgodny z HDCP i zapewnia dwa wejścia HDMI, jedno wejście VGA i jedno wyjście skrętki DTP 230. DTP T USW 233 obsługuje sygnały wideo w rozdzielczościach do 1920x1200, w tym 1080p / 60 i 2K. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switcher DTP2 T 212

DTP2 T 212 umożliwia niezawodną transmisję sygnałów HDMI na duże odległości z prędkością do 18 Gb / s obsługującą HDR, Deep Color do 12-bitów, 3D i wbudowane bezstratne formaty audio HD. Wyjścia można konfigurować w celu jednoczesnego działania lub wyjście HDMI można przypisać do dowolnego wejścia HDMI w celu obsługi monitora lokalnego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switcher IN1608 xi

Extron IN1608 xi jest zgodnym ze standardem HDCP przełącznikiem z czterema wejściami HDMI, dwoma uniwersalnymi analogowymi wejściami wideo i dwoma wejściami Extron DTP®. Obejmuje on dwa wyjścia HDMI, jedno wyjście DTP, zintegrowany wzmacniacz mocy klasy D oraz wbudowany procesor sterujący IPCP Pro do pełnej kontroli systemu AV. Wejścia i wyjścia DTP współpracują z punktami końcowymi DTP w celu rozszerzenia sygnałów wideo, audio i sygnałów dwukierunkowych. Każde łącze nadajnika / odbiornika DTP wymaga tylko jednego ekranowanego kabla CATx. Wyjście DTP można skonfigurować pod kątem zgodności z HDBaseT.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Switcher z audio de-embederem DTP2 R 212

Extron DTP2 R 212 to cyfrowy ekstender, który współpracuje z produktami z obsługą Extron DTP, pozwalający wysyłać sygnał HDMI, audio, a także dwukierunkowe sygnały sterujące na odległość do 100 metrów przez ekranowany kabel CATx. Urządzenie zawieraja jedno wejście DTP2, jedno wejście HDMI dla lokalnego źródła wideo i jedno wyjście HDMI.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Światłowodowy przełącznik SMX FOX Fiber

Światłowodowe przełączniki SMX FOX Fiber oferują możliwość szybkiego przełączania cyfrowego dla sygnałów audio, sterowania i wideo przy wysokiej rozdzielczości i wielu formatach z przepustowością piksela na piksel. Ten poziom wydajności zapewnia kompatybilność ze standardową rozdzielczością wideo do najwyższych rozdzielczości źródła, w tym DisplayPort, HDMI, DVI, 3G-SDI i RGB komputer-wideo.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Transmiter Światłowodowy FOX II T HD 4K

Światłowodowy transmiter FOX II T 4K zapewnia  przedłużenie sygnału wideo HDMI, dźwięku wielokanałowego, kontroli RS ‑ 232 i sygnałów sterujących IR przez okablowanie światłowodowe. Zgodny z HDCP nadajnik wprowadza nowe funkcje do serii FOX II. Zaprojektowany z bezkompromisową jakością i sprawdzoną wydajnością, wykorzystuje technologię cyfrową Extron do dostarczania bezstratnych sygnałów wideo HDMI w rozdzielczości do 4096 x 2160. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Transmiter Światłowodowy FOX Tx AV

Światłowodowy nadajnik Extron FOX Tx zapewnia transmisję sygnału wideo, audio i RS-232 na jednym światłowodzie. Zaprojektowany pod kątem niezawodności i wyjątkowej wydajności wideo, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron, aby zapewnić doskonałą transmisję sygnałów wideo. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Transmiter Światłowodowy FOXBOX T HD-SDI

Nadajnik światłowodowy Extron FOXBOX T HD-SDI konwertuje wideo 3G-SDI, HD-SDI i SDI do użytku z odbiornikami FOXBOX DisplayPort, HDMI, DVI i VGA, w tym odbiornikiem skalującym FOXBOX SR HDMI. Zaprojektowany z bezkompromisową jakością i sprawdzoną wydajnością, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron, aby zapewnić doskonałą transmisję wideo. Przesyła również osadzone audio AES lub analogowe audio stereo i sygnały sterujące RS-232.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Extron Transmiter Światłowodowy FOXBOX Tx DVI Plus

Światłowodowy nadajnik światłowodowy Extron FOXBOX Tx DVI Plus umożliwia długodystansową transmisję sygnałów DVI, audio i RS-232 za pośrednictwem pojedynczego światłowodu. Zaprojektowany z myślą o niezawodności i wyjątkowej wydajności obrazu w wysokiej rozdzielczości, wykorzystuje w pełni cyfrową technologię Extron, aby zapewnić doskonałą transmisję obrazu wideo DVI do rozdzielczości 1920x1200, w tym HDTV 1080p / 60. 


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Interesują mnie :

Projektor i/lub Ekran projekcyjny

Monitor Dotykowy /

Zestaw interaktywny

System wyświetlania treści Digital Signage, Monitory wielkoformatowe

Ściana video wielomonitorowa / Ściana LED

System rezerwacji sal

System prezentacji bezprzewodowej

System dystrybucji sygnałów AV / Sterowanie z panelu dotykowego

Nagłośnienie

System konferencyjny

Wideokonferencja

Akcesoria audiowizualne / Inne urządzenia AV

Zakup urządzeń wraz z instalacją
Akceptuję polityke prywatności
Chcę pierwszy/-a otrzymywać: nowości branżowe, informacje o cenach specjalnych, informacje o promocjach.
X

Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.