systemy audiowizualne

AUDAC

Audac to Belgijska marka, założona w 1992 roku, słynąca z przełomowych innowacji. Specjalizuje się w przemysłowych i profesjonalnych rozwiązaniach nagłaśniających, takich jak wzmacniacze, głośniki, mikrofony. Filozofia wprowadzania inspirujących produktów na profesjonalny rynek audio jest wciąż aktualnym mottem firmy.

Audac dba o to, aby jakość oraz serwis były na pierwszym miejscu i jest dumny z uznania klientów dla swoich produktów. Sukces zawdzięcza swoim wykwalifikowanym inżynierom i technikom, którzy stale unowocześniają produkty, wprowadzając do nich nowsze materiały i najnowocześniejsze technologie. Zapewnienie najwyższej jakości produktów i obsługi wraz z możliwością wsłuchiwania się w potrzeby swoich partnerów doprowadziło do tego, że wielu dystrybutorów na całym świecie wprowadziło markę Audac do swojej oferty.
Aby jeszcze bardziej wzmocnić te relacje, marka zbudowała Centrum Doświadczeń AUDAC w 2013 roku. Głównym celem tego nowoczesnego budynku jest umożliwienie dystrybutorom i użytkownikom końcowym doświadczenia produktów w wyjątkowym środowisku. Oprócz kilku obszarów odsłuchu i demonstracji, obejmuje on również obszary szkoleniowe wewnątrz kompleksu, aby regularnie edukować swoich dealerów.

Audac - Wzmacniacze i Głośniki Instalacyjne

W ofercie producenta znajdziemy m.in.:

Matryce
Wielostrefowe systemy dystrybucji dźwięku oferujące prawdziwie poliwalentne rozwiązania dla zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych, z elastycznością routera wielostrefowego. Zapewniają one wszechstronne i rozbudowywalne, wydajne rozwiązanie dla niemal każdej sytuacji. Dzięki dużej liczbie modułów rozszerzeń i trybów konfiguracji stanowią rozwiązanie dla niezliczonej liczby instalacji - dużych lub małych, prostych lub złożonych. Wszystkie matryce mogą być sterowane za pomocą dodatkowych paneli sterowania, w pełni funkcjonalnego interfejsu sieciowego lub aplikacji AUDAC Touch™. Port RS232 sprawia, że matryca jest kompatybilna z każdym systemem automatyki domowej i przemysłowej.

Wzmacniacze
Te wysokowydajne, wielokanałowe wzmacniacze nagłośnieniowe do zastosowań o niskiej impedancji i 100V stanowią idealne rozwiązanie dla małych i średnich komercyjnych systemów nagłośnieniowych. Różne konfiguracje pod względem mocy wyjściowej i łączności zapewniają ogromną elastyczność.

Wzmacniacze energooszczędne
Standardowe wzmacniacze mocy są wzmacniaczami mocy klasy D zaprojektowanymi w celu spełnienia wymagań dla różnych rodzajów zastosowań, począwszy od standardowych domowych zastosowań stereo, a skończywszy na wielostrefowych rozproszonych systemach głośnikowych. Łączą one w sobie najlepsze cechy wszystkich wzmacniaczy z jednej serii, zapewniając doskonałą jakość dźwięku ze wszystkimi znanymi zaletami wzmacniaczy klasy D, takimi jak doskonała wydajność i bardzo niskie rozpraszanie ciepła. Ze względu na całkowicie pasywnie chłodzony element, wymagana jest jedynie minimalna konserwacja, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej niezawodności.

 

Głośniki ścienne
Głośniki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o szerokiej gamie zastosowań w pomieszczeniach zamkniętych, począwszy od nowoczesnych zastosowań mieszkaniowych, a skończywszy na najbardziej wymagających zastosowaniach projektantów w środowiskach takich jak sklepy, puby, restauracje, a nawet kluby, dzięki zastosowaniu komponentów o dużej mocy i wyjątkowo szerokim kącie rozproszenia. Dla zapewnienia optymalnej orientacji, dołączony wspornik montażowy umożliwia montaż poziomy lub pionowy, jak również ustawienie głośnika w pożądanym kierunku.

Głośniki sufitowe
Elegancki wygląd przy minimalnym wpływie wizualnym. Wysokiej klasy płaska seria głośników sufitowych audac gwarantuje optymalne wrażenia w każdej sytuacji i zastosowaniu. Dzięki bardzo cienkiej ramce - zaledwie 1 mm i ograniczonej głębokości grilla, która wyłania się z powierzchni sufitu zaledwie  o 3,2 mm, głośniki te staną się prawie niewidoczne po zamontowaniu.

Głośniki odporne na warunki atmosferyczne
Głośniki zaprojektowane są specjalnie do zastosowań o wysokim poziomie wilgotności, takich jak łazienki, kluby fitness, spa, baseny i wiele innych.

Mikrofony przywoławcze
Gama cyfrowych mikrofonów przywoławczych oferuje różne programowalne przyciski wyboru funkcji/stref, od 1 do 16. Mogą one być używane w połączeniu z różnymi typami sprzętu audio, w tym systemami matrycowymi (zarówno analogowymi jak i cyfrowymi) oraz urządzeniami przekaźnikowymi.

Mikrofony ręczne
Solidnie skonstruowane z solidnym grillem, aby chronić membranę przed nieostrożnym obchodzeniem się. Odpowiednie do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wysoce czuły element neodymowy zapewnia idealne odtwarzanie muzyki i mowy, które pokochają różnorodni piosenkarze, muzycy i prezenterzy. Ze względu na jednokierunkowy (superkardioidalny) wzór biegunowy sprzężenie zwrotne jest ograniczone do ścisłego minimum.

Modułowe systemy audio
Technologia SourceCon™ gwarantuje prawdziwą implementację typu plug & play do dowolnego kompatybilnego urządzenia, umożliwiając dostosowanie odtwarzacza multimedialnego do każdej konkretnej aplikacji. Szeroki wybór kompatybilnych modułów i szerokie możliwości konfiguracyjne pozwalają na elastyczne kombinacje dla każdej aplikacji. Instalacja odbywa się poprzez wsunięcie modułów w szyny prowadzące, natomiast połączenia wykonywane są za pomocą połączeń krawędzi płyty. Pozwala to na prostą i szybką instalację bez konieczności stosowania dodatkowego okablowania wewnętrznego lub skomplikowanej konfiguracji. Po włożeniu do gniazda podporowego moduł jest natychmiast instalowany, wykrywany i gotowy do pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
 

Sortuj według:
Wygląd: Lista | Klasyczny | Boxy | Cechy
AUDAC 16-sto kanałowy wzmacniacz DPA616

DPA616 to profesjonalny szesnastokanałowy wzmacniacz mocy, który jest w stanie dostarczyć moc 60 W. W trybie mostkowym może dostarczyć moc od 120 W do 8 Ohm obciążeń podłączonych do 8 zmostkowanych wyjść


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Amplituner COM12

Wzmacniacze miksujące serii COM stanowią idealne rozwiązanie dla małych i średnich komercyjnych systemów dźwiękowych. Różne konfiguracje pod względem mocy wyjściowej i łączności zapewniają ogromną elastyczność w wielu zastosowaniach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Amplituner COM24

Wzmacniacze miksujące serii COM stanowią idealne rozwiązanie dla małych i średnich komercyjnych systemów dźwiękowych. Różne konfiguracje pod względem mocy wyjściowej i łączności zapewniają ogromną elastyczność w wielu zastosowaniach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Cyfrowa matryca audio R2

R2 to wielostrefowy system dystrybucji dźwięku, który jest naprawdę zaawansowanym rozwiązaniem do zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych, z elastycznością routera wielostrefowego. Zapewnia kompleksowe i rozbudowane potężne rozwiązanie dla prawie każdej sytuacji.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Cyfrowy mixer audio M2

M2 to multimedialny system dystrybucji audio, który oferuje niespotykaną elastyczność i wiele możliwości dla dowolnego systemu dystrybucji audio. Może obsługiwać różnorodną gamę sygnałów wejściowych i ma wystarczającą moc DSP, aby zastosować najnowocześniejsze filtry, efekty i inne opcje.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Cyfrowy odtwarzacz audio CMP30

CMP30 to cyfrowe urządzenie audio typu „ALL-IN-ONE”, które może pomieścić trzy różne rodzaje źródeł dźwięku w jednym urządzeniu. Łączy odtwarzacz CD, odtwarzacz MP3 i tuner AM / FM RDS w jednej 19-calowej obudowie o pojedynczym stelażu, oferując elastyczne, wielofunkcyjne i kompaktowe rozwiązanie do wielu zastosowań, w których potrzebnych jest wiele urządzeń źródłowych


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Cyfrowy odtwarzacz oraz rejestrator MSP40

MSP40 to profesjonalny odtwarzacz / rejestrator multimedialny obsługujący szeroką gamę skompresowanych i bezstratnych formatów audio. Odtwarzanie plików MP3, OGG, AAC, FLAC, WMA i WAV jest możliwe z wieloma prędkościami transmisji.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Czterokanałowe wzmacniacze serii CAP

Seria czterokanałowych wzmacniaczy CAP to profesjonalne wzmacniacze które są w stanie zapewnić od 120 do 480 Watt dla każdego z czterech oddzielnych kanałów wyjściowych. Zapewnia to dużą elastyczność i nowe możliwości dla zainstalowanych wielostrefowych systemów dystrybucji dźwięku


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Dwukanałowe wzmacniacze serii CAP

Seria CAP to profesjonalne wielokanałowe wzmacniacze 100 V.  Zostały zaprojektowane jako wzmacniacze z tylko niezbędnymi elementami sterującymi i połączeniami, co zapewnia dużą prostotę użytkowania i instalacji.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik ASP20

Seria SP to projektory dźwięku o wysokiej wydajności zaprojektowane w celu zapewnienia dobrej zrozumiałości mowy i muzyki w tle w szerokim zakresie zastosowań.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik CSS556/W

CSS556 to 10-watowy głośnik do montażu powierzchniowego, który został zaprojektowany do stosowania we wszelkiego rodzaju instalacjach, w których nie ma możliwości zintegrowania głośników w ścianach lub sufitach


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik FX1.18

Seria FX to wyjątkowa i wszechstronna seria głośników. Kompaktowe obudowy są wyposażone w odporny na warunki atmosferyczne i zarysowania lakier DuraCoat z teksturami.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik FX3.15

Seria FX to wyjątkowa i wszechstronna seria głośników. Kompaktowe obudowy są wyposażone w odporny na warunki atmosferyczne i zarysowania lakier DuraCoat z teksturami.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik kolumnowy AXIR

AXIR to designerski głośnik kolumnowy o niezwykłym dźwięku i zaskakująco wysokiej mocy do stosowania we wszystkich instalacjach, w których najważniejsza jest jakość muzyki i mowy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik kolumnowy CLS420

Seria CLS to standardowe głośniki kolumnowe o dużej mocy i smukłej obudowie, doskonale nadające się do szerokiej gamy zastosowań wewnętrznych, w których bardzo ważna jest słyszalność muzyki i mowy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik kolumnowy CLS440

Seria CLS to standardowe głośniki kolumnowe o dużej mocy i smukłej obudowie, doskonale nadające się do szerokiej gamy zastosowań wewnętrznych, w których bardzo ważna jest słyszalność muzyki i mowy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik kolumnowy GIAX

GIAX to designerski głośnik kolumnowy o niezwykłym dźwięku i zaskakująco wysokiej mocy do stosowania we wszystkich instalacjach, w których najważniejsza jest słyszalność muzyki i mowy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik kolumnowy KYDO

KYDO to designerski głośnik kolumnowy o niezwykłym dźwięku i zaskakująco wysokiej mocy do stosowania we wszystkich instalacjach, w których najważniejsza jest słyszalność muzyki i mowy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik MERO2

Niezwykle kompaktowy rozmiar umożliwia bezproblemową integrację MERO2 z każdym wnętrzem, jak żaden inny głośnik.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik MERO5

Niezwykle kompaktowy rozmiar umożliwia bezproblemową integrację głośników MERO z każdym wnętrzem, jak żaden inny głośnik.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik MERO6

Niezwykle kompaktowy rozmiar umożliwia bezproblemową integrację głośników MERO z każdym wnętrzem, jak żaden inny głośnik.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik sufitowy AWP06

AWP06 to wodoodporny głośnik sufitowy o mocy 6 Watt, który spełnia standard IP65. Jest przeznaczony do stosowania w szerokiej gamie zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych oraz w wilgotnych miejscach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik sufitowy SSP500

SSP500 jest głośnikiem podtynkowym zaprojektowanym specjalnie do stosowania w pomieszczeniach o bardzo wysokiej temperaturze i poziomie wilgotności, takich jak sauna, łazienka, basen itp


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik tubowy CHA215

CHA215 to potężny głośnik tubowy z kompresją o mocy RMS 15W


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik tubowy CHA530

CHA530 to dwudrożny głośnik z tubą, który jest przeznaczony do odtwarzania muzyki i mowy w wielu zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik tubowy CHA660

CHA530 to dwudrożny głośnik z tubą, który jest przeznaczony do odtwarzania muzyki i mowy w wielu zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik tubowy HS121

HS121 to pełnozakresowy projektor dźwięku oparty na 4-calowym głosniku zaprojektowanym specjalnie w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku z dużym zasięgiem w szerokim zakresie zastosowań wewnątrz i na zewnątrz.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik tubowy HS208

AUDAC HS208 to pełnozakresowy system głośnikowy zaprojektowany do zapewniania projekcji dźwięku o pełnym zasięgu i pełnym zakresie w różnych zastosowaniach stacjonarnych i zewnętrznych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik tubowy HS212

AUDAC HS212 to pełnozakresowy system głośnikowy zaprojektowany do zapewniania projekcji dźwięku o pełnym zasięgu i pełnym zakresie w różnych zastosowaniach stacjonarnych i zewnętrznych


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik WS500

WS500 to designerski głośnik naścienny o zaokrąglonym kształcie wykonany z białego ABS i białej, lakierowanej metalowej kratki. Dzięki specjalnemu kształtowi oraz całemu aspektowi głośnik estetycznie przylega do ściany


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik WS524

Głośniki z serii WS to wysokiej jakości głośniki ścienne / sufitowe, zapewniające wyjątkową jakość dźwięku i wartość dla szerokiej gamy zastosowań, od stronicowania i ogłoszeń po systemy muzyki w tle w szerokim zakresie zastosowań biznesowych, w tym w hotelach, restauracjach i puby, biura korporacyjne, sklepy itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik WS624

Głośniki z serii WS to wysokiej jakości głośniki ścienne / sufitowe, zapewniające wyjątkową jakość dźwięku i wartość dla szerokiej gamy zastosowań, od stronicowania i ogłoszeń po systemy muzyki w tle w szerokim zakresie zastosowań biznesowych, w tym w hotelach, restauracjach i puby, biura korporacyjne, sklepy itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik WX302

WX302 to potężny 2-drożny głośnik odpowiedni do szerokiej gamy zastosowań, zapewniający naturalną, wierną reprodukcję muzyki i mowy. Jest wyposażony w 1-calowy głośnik wysokotonowy i 3-calowy głośnik niskiej częstotliwości, zdolny do dostarczenia mocy 30 W


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik WX502

WX502 to potężny 2-drożny głośnik odpowiedni do szerokiej gamy zastosowań, zapewniający naturalną, wierną reprodukcję muzyki i mowy. Jest wyposażony w 1-calowy głośnik wysokotonowy i 5-calowy głośnik niskiej częstotliwości, zdolny do dostarczenia mocy 50 W


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośnik WX802

WX802 to potężny 2-drożny głośnik odpowiedni do szerokiej gamy zastosowań, zapewniający naturalną, wierną reprodukcję muzyki i mowy. Jest wyposażony w 1-calowy głośnik wysokotonowy i 3-calowy głośnik niskiej częstotliwości, zdolny do dostarczenia mocy 140 W


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki ATEO2

ATEO to seria niezwykłych głośników zaprojektowanych specjalnie do montażu stacjonarnego w zastosowaniach wewnętrznych, od nowoczesnych zastosowań mieszkaniowych po najbardziej wymagające zastosowania projektantów w środowiskach takich jak sklepy detaliczne, puby, restauracje, a nawet kluby.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki ATEO4

ATEO to seria niezwykłych głośników zaprojektowanych specjalnie do montażu stacjonarnego w zastosowaniach wewnętrznych, od nowoczesnych zastosowań mieszkaniowych po najbardziej wymagające zastosowania projektantów w środowiskach takich jak sklepy detaliczne, puby, restauracje, a nawet kluby.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki ATEO6

ATEO to seria niezwykłych głośników zaprojektowanych specjalnie do montażu stacjonarnego w zastosowaniach wewnętrznych, od nowoczesnych zastosowań mieszkaniowych po najbardziej wymagające zastosowania projektantów w środowiskach takich jak sklepy detaliczne, puby, restauracje, a nawet kluby.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki LX503

LX503 to 3-drożny system głośników stereo składający się z aktywnego i pasywnego urządzenia, które można ze sobą połączyć. Oferuje łatwe i elastyczne rozwiązanie dla szerokiej gamy zastosowań, zapewniając czysty i mocny dźwięk.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki LX523

LX523 to 3-drożny system głośników stereo składający się z głośnika aktywnego i pasywnego, zaprojektowany do użycia w połączeniu z osobno dostępnymi (lub jako zestaw) jednostkami wejściowymi, takimi jak panel ścienny WP523.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki PX110MK2

Seria PX to kompaktowe, pełnozakresowe kolumny głośnikowe do szerokiej gamy zastosowań wewnętrznych. Występują w czterech różnych modelach, każdy o innym rozmiarze i wydajności, spełniających wymagania dla każdej konkretnej instalacji.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki PX112MK2

Seria PX to kompaktowe, pełnozakresowe kolumny głośnikowe do szerokiej gamy zastosowań wewnętrznych. Występują w czterech różnych modelach, każdy o innym rozmiarze i wydajności, spełniających wymagania dla każdej konkretnej instalacji.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki PX115MK2

Seria PX to kompaktowe, pełnozakresowe kolumny głośnikowe do szerokiej gamy zastosowań wewnętrznych. Występują w czterech różnych modelach, każdy o innym rozmiarze i wydajności, spełniających wymagania dla każdej konkretnej instalacji.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki RX112MK2

RX112MK2 jest 12-calową wersją rodziny RX o mocy 300 W. RMS


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki RX115MK2

RX115MK2 jest 15-calową wersją rodziny RX o mocy 300 W. RMS


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki serii XENO

XENO to seria głośników zaprojektowana specjalnie do stałych instalacji audio w nowoczesnych środowiskach, oferująca dwa różne rozmiary współczesnych i elegancko zaprojektowanych produktów. Tym, co czyni je tak wyjątkowymi, jest ich pełnozakresowy projekt audio, dzięki czemu można ich używać bez dodatkowej obudowy basowej.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CELO2

Seria CELO to wysokiej klasy, seria głośników sufitowych AUDAC, zawierająca różne modele, które mogą zagwarantować optymalne wrażenia w każdej sytuacji i zastosowaniu. Ultrakompaktowy rozmiar pozwala CELO2 bezproblemowo zintegrować się z każdym wnętrzem, jak żaden inny głośnik. Średnica zewnętrzna wynosi zaledwie 118 mm, a obudowana o głębokości 95 mm pozwala na montaż w dowolnym suficie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CELO5

Seria CELO to wysokiej klasy, seria głośników sufitowych AUDAC, zawierająca różne modele, które mogą zagwarantować optymalne wrażenia w każdej sytuacji i zastosowaniu. CELO5 to model 5" z tej serii.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CELO6

Seria CELO to wysokiej klasy, seria głośników sufitowych AUDAC, zawierająca różne modele, które mogą zagwarantować optymalne wrażenia w każdej sytuacji i zastosowaniu. CELO6 to model 6" z tej serii.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CENA506

Seria CENA to pełnozakresowe głośniki sufitowe, zaprojektowane w celu zaoferowania niezrównanego rozwiązania dla dużych projektów nagłośnieniowych. Mocowanie SpringFit™ oferuje najszybszy możliwy czas instalacji każdego głośnika dostępnego na rynku, a konstrukcja grilla bez obramowania jest absolutnie niewidoczna dla żadnego głośnika sufitowego w tym segmencie


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CENA706

Seria CENA to pełnozakresowe głośniki sufitowe, zaprojektowane w celu zaoferowania niezrównanego rozwiązania dla dużych projektów nagłośnieniowych. Mocowanie SpringFit™ oferuje najszybszy możliwy czas instalacji każdego głośnika dostępnego na rynku, a konstrukcja grilla bez obramowania jest absolutnie niewidoczna dla żadnego głośnika sufitowego w tym segmencie


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CENA812

Seria CENA to pełnozakresowe głośniki sufitowe, zaprojektowane w celu zaoferowania niezrównanego rozwiązania dla dużych projektów nagłośnieniowych. Mocowanie SpringFit™ oferuje najszybszy możliwy czas instalacji każdego głośnika dostępnego na rynku, a konstrukcja grilla bez obramowania jest absolutnie niewidoczna dla żadnego głośnika sufitowego w tym segmencie


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CIRA506

Seria CIRA to współosiowe 2-drożne głośniki sufitowe o wyjątkowej zrozumiałości i wydajności muzycznej


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CIRA724

Seria CIRA to współosiowe 2-drożne głośniki sufitowe o wyjątkowej zrozumiałości i wydajności muzycznej


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CIRA824

Seria CIRA to współosiowe 2-drożne głośniki sufitowe o wyjątkowej zrozumiałości i wydajności muzycznej


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CS424

CS424 to wysokiej jakości 2-drożny głośnik sufitowy składający się z 4-calowego głośnika niskotonowego i 1-calowego głośnika wysokotonowego. Wysokiej jakości komponenty w połączeniu ze stalowym tyłem zapewniają najwyższą wydajność muzyki w tle, a także systemów przywoławczych, bez względu na rodzaj sufitu lub powierzchni, do której przymocowany jest głośnik


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CS55

Głośniki z serii CS to wysokiej jakości głośniki sufitowe, zapewniające wyjątkową jakość dźwięku dla szerokiej gamy zastosowań - od stronicowania i ogłoszeń po systemy muzyki w tle w szerokim zakresie zastosowań biznesowych, w tym w hotelach, restauracjach i pubach, biura korporacyjne, sklepy itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CS660

CS660 to wysokiej jakości 2-drożny głośnik sufitowy składający się z 4-calowego głośnika niskotonowego i 1-calowego głośnika wysokotonowego. Wysokiej jakości komponenty w połączeniu ze stalowym tyłem zapewniają najwyższą wydajność muzyki w tle, a także systemów przywoławczych, bez względu na rodzaj sufitu lub powierzchni, do której przymocowany jest głośnik


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CS74

Głośniki z serii CS to wysokiej jakości głośniki sufitowe, zapewniające wyjątkową jakość dźwięku dla szerokiej gamy zastosowań - od stronicowania i ogłoszeń po systemy muzyki w tle w szerokim zakresie zastosowań biznesowych, w tym w hotelach, restauracjach i pubach, biura korporacyjne, sklepy itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

AUDAC Głośniki sufitowe CS85

Głośniki z serii CS to wysokiej jakości głośniki sufitowe, zapewniające wyjątkową jakość dźwięku dla szerokiej gamy zastosowań - od stronicowania i ogłoszeń po systemy muzyki w tle w szerokim zakresie zastosowań biznesowych, w tym w hotelach, restauracjach i pubach, biura korporacyjne, sklepy itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Interesują mnie :

Projektor i/lub Ekran projekcyjny

Monitor Dotykowy /

Zestaw interaktywny

System wyświetlania treści Digital Signage, Monitory wielkoformatowe

Ściana video wielomonitorowa / Ściana LED

System rezerwacji sal

System prezentacji bezprzewodowej

System dystrybucji sygnałów AV / Sterowanie z panelu dotykowego

Nagłośnienie

System konferencyjny

Wideokonferencja

Akcesoria audiowizualne / Inne urządzenia AV

Zakup urządzeń wraz z instalacją
Akceptuję polityke prywatności
Chcę pierwszy/-a otrzymywać: nowości branżowe, informacje o cenach specjalnych, informacje o promocjach.
X

Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.