• Witaj w Wizualizer.pl

    Poszukujesz urządzeń audiowizualnych? Potrzebujesz projektu i wdrożenia instalacji audiowizualnej? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt od Ciebie.

Apart

Sortuj według:
Wygląd: Lista | Klasyczny | Boxy | Cechy
Ekstender Apart DIPEX

Cyfrowy Extender DSO do matrycy AUDIOCONTROL12.8; moduł do nagrywania/odtwarzania komunikatów głosowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart COLS101

Smukła kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V w kolorze  białym (W). COLS101 to wyjątkowo smukła kolumna głośnikowa zaprojektowania do reprodukcji dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Jej zaawansowana technologia zapewnia optymalne rozpraszanie dźwięku i wysoką zrozumiałość mowy. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas używania mikrofonu sprzężenie zwrotne zostaje znacząco ograniczone, co jest zwłaszcza cenne w takich trudnych i charakteryzujących się naturalnym echem wnętrzach, jak kościoły, hale sportowe, budynki użyteczności publicznej, aule wykładowe czy sale konferencyjne.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart COLS41

Smukła kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100V  biały (W). COLS41 to wyjątkowo smukła kolumna głośnikowa zaprojektowania do reprodukcji dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Zaawansowana technologia zapewnia optymalne rozpraszanie dźwięku i wysoką zrozumiałość mowy. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas używania mikrofonu sprzężenie zwrotne zostaje znacząco ograniczone. Jest to zwłaszcza cenne w trudnych i charakteryzujących się naturalnym echem wnętrzach, jak kościoły, hale sportowe, budynki użyteczności publicznej, aule wykładowe czy sale konferencyjne.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart COLS81

Smukła kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100V  biały (W). COLS81 to wyjątkowo smukła kolumna głośnikowa zaprojektowania do reprodukcji dźwięku w trudnych warunkach akustycznych. Zaawansowana technologia zapewnia optymalne rozpraszanie dźwięku i wysoką zrozumiałość mowy. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas używania mikrofonu sprzężenie zwrotne zostaje znacząco ograniczone, co jest zwłaszcza cenne w trudnych i charakteryzujących się naturalnym echem wnętrzach, jak kościoły, hale sportowe, budynki użyteczności publicznej, aule wykładowe czy sale konferencyjne.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart COLW101

Kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V  biały (W). COLW101 oferuje znakomitą kierunkowość dźwięku, zarówno dla muzyki jak i komunikatów głosowych. Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu COLW101 może być równie dobrze stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: od boisk sportowych poprzez budynki użyteczności publicznej, place zabaw i rekreacji, do sal konferencyjnych czy wykładowych. Kolumny Apart Audio bardzo udanie łączą eleganckie, ponadczasowe wzornictwo z najwyższą jakością reprodukowanego dźwięku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart COLW41

Kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V  biały (W). COLW41 oferuje znakomitą kierunkowość dźwięku, zarówno dla muzyki jak i komunikatów głosowych. Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu COLW41 może być równie dobrze stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: od boisk sportowych poprzez budynki użyteczności publicznej, place zabaw i rekreacji, do sal konferencyjnych czy wykładowych. Kolumny Apart Audio bardzo udanie łączą eleganckie, ponadczasowe wzornictwo z najwyższą jakością reprodukowanego dźwięku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik kolumnowy Apart COLW81

Kolumna głośnikowa do reprodukcji głosu, 100 V  w kolorze białym (W). COLW81 oferuje znakomitą kierunkowość dźwięku, zarówno dla muzyki jak i komunikatów głosowych. Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu COLW81 może być równie dobrze stosowana wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń: od boisk sportowych poprzez budynki użyteczności publicznej, place zabaw i rekreacji, do sal konferencyjnych czy wykładowych. Kolumny Apart Audio bardzo udanie łączą eleganckie, ponadczasowe wzornictwo z najwyższą jakością reprodukowanego dźwięku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart SM6

SM6 to funkcjonalny głośnik naścienny zabudowany w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS. Oferuje on znakomitą jakość brzmienia i zwarty, elegancki projekt wzorniczy. SM6 jest z jednej strony bardzo funkcjonalny, a z drugiej jest nadal typowym produktem firmy Apart Audio. SM6 jest świetnym wyborem do profesjonalnych instalacji przywoławczych lub nadających muzykę tła w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, garażach, supermarketach itp.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart SM6V

SM6V to funkcjonalny głośnik naścienny w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W.
Charakteryzuje się znakomitą jakością brzmienia i zwartą, elegancką obudową, które sprawiają, że jest z jednej strony bardzo funkcjonalny, a z drugiej jest nadal marką Apart Audio.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart SM6VP

SM6VP to funkcjonalny głośnik naścienny umieszczony w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W. Charakteryzuje go znakomita jakość brzmienia i zwarta, elegancka obudowa. Obie te rzeczy sprawiają, że zestaw głośnikowy SM6VP jest bardzo funkcjonalny. SM6VP jest świetnym wyborem do profesjonalnych instalacji przywoławczych lub nadających muzykę tła w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, garażach, jak również w supermarketach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart SMB6

SMB6 to funkcjonalny głośnik naścienny w obudowie z wysokiej jakości tworzywa ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W. Zestaw ten charakteryzuje znakomita jakość brzmienia i zwarta, elegancka obudowa, co sprawia, że SMB6 jest bardzo funkcjonalny. Dzięki seryjnemu uchwytowi montażowemu SMB6 może być instalowany pod kątem na ścianach, sufitach i kolumnach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik naścienny Apart SMB6V

SMB6V to funkcjonalny głośnik z uchwytem montażowym obudowany w wysokiej jakości tworzywo ABS, wyposażony w głośnik szerokopasmowy o średnicy 5.25” i wysokiej jakości transformator 100V z odczepami mocy: 6-3-1.5W. Głośnik ten charakteryzuje znakomita jakość brzmienia i zwarta, elegancka obudowa. SMB6V jest bardzo funkcjonalny. SMB6V jest świetnym wyborem do profesjonalnych instalacji przywoławczych lub nadających muzykę tła w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, garażach i supermarketach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM1008

CM1008 to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM1008D

CM1008D to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM20DT

CM20DT to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM20T

CM20T to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach 100 V lub niskoprądowych. Ponieważ głośnik charakteryzuje się 16-ohmową impedancją, można podłączyć równolegle 4 głośniki CMX20T do jednego kanału standardowego 4-ohmowego wzmacniacza. Przy użytkowaniu w instalacji 100V można wykorzystać jeden z kilku odczepów wysokiej lasy transformatora (20-10-5-2.5 W).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM3T

CM3T to stylowy, niewielki głośnik sufitowy do zabudowy w instalacjach 100 – volt. Ponieważ głośnik ma rozmiary reflektorka halogenowego, bardzo łatwo integruje się z każdym wnętrzem. Jest znakomitym wyborem do reprodukcji mowy oraz muzyki tła w niezbyt hałaśliwych miejscach, jak poczekalnie,  szatnie, toalety. Głośnik ma całkowicie metalowy kosz i podwójną membranę z powlekanego papieru, co z jednej strony wpływa na niski poziom zniekształceń, z drugiej podnosi odporność na wilgoć.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM4

CM4 to niewielki głośnik sufitowy z własną tylną obudową do zabudowy w instalacjach niskoprądowych. Z uwagi na niewielkie rozmiary głośnik CM4 łatwo integruje się z dowolnym wnętrzem. Jest znakomitym wyborem do reprodukcji mowy oraz muzyki. Stanowi dobry wybór zarówno w instalacjach publicznych jak i domowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM4T

CM4T - Głośnik sufitowy 4", z podwójną membraną, do instalacji 100 volt, biały (W), czarny (BL) lub srebrny (SLV). CM4T to świetne połączenie potęgi dźwięku i niewielkich rozmiarów. Przy wielkości tylko o jeden rozmiar większej od typowego reflektorka halogenowego (CM3T) ten 100-voltowy głośnik oferuje elegancki wygląd i zaskakująco potężny dźwięk.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM5EH

M5EH to nowa, odporna na wilgoć wersja popularnego i cenionego głośnika sufitowego CM5E. Jest on dedykowany do zastosowań w łazienkach, kuchniach, chłodniach i innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Konstrukcja CM5EH jest bardzo zbliżona co CM5E – różni się materiałem, z którego wykonana jest membrana i maskownica. Najnowsza wersja posiada plastikowy grill. Większość głośników o zwiększonej odporności na wilgoć charakteryzuje się niezbyt estetycznym wyglądem, CM5EH wygląda - podobnie jak pozostałe głośniki sufitowe APART-a - bardzo atrakcyjnie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM608

CM608  to „referencyjny” dwudrożny zestaw głośnikowy do instalacji niskoprądowych, przeznaczony do montażu w sufitach. Używany ze standardowym wzmacniaczem Hi-Fi, zapewnia brzmienie klasy Pro Hi-Fi.

Zestaw CM608 posiada wzmocniony polipropylenowy głośnik nisko-średniotonowy 6.5" oraz kopułkę wysokotonową 1". Znakomicie sprawdza się przy odtwarzaniu muzyki tła.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM608D

CM608D to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM6E

CM6E jest nowoczesnym i niezwodnym głośnikiem do montażu w suficie. Wyposażony w membranę 6.5" z podwójnym stożkiem, doskonale reprodukuje czysty dźwięk na wysokim poziomie głośności. Głośnik posiada wysokiej jakości transformator, pozwalający regulować moc w instalacjach 100-voltowych poprzez użycie odczepów 1.5 – 3 – 6W.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM6QFT

6.5”  łatwy w montażu, dwudrożny głośnik sufitowy, dedykowany do instalacji 100 volt. Kolor biały (W). CM6QFT to nowoczesny i atrakcyjnie prezentujący się głośnik sufitowy, który stał się nową referencją dla instalatorów - obok swoich niezaprzeczalnych wartości sonicznych cechuje się niespotykaną łatwością montażu. Skraca to radykalnie czas pracy na placu budowy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM6T

6.5”  dwudrożny głośnik sufitowy do instalacji 100 volt lub niskoprądowych,biały (W). CM6T  to dwudrożny zestaw głośnikowy przeznaczony do montażu wsuficie. Został zaprojektowany do rozgłaszania komunikatów głosowych oraz muzyki tła. Ponieważ głośnik ma impedancję 16 Ohm, można obciążyć jeden kanał 4-ohmowy wzmacniacza 4 połączonymi równolegle głośnikami.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CM6TSMF

6.5”  przeciwpożarowy głośnik sufitowy  z membraną podwójnie stożkową, do instalacji 100 volt, biały (W). CM6TSMF jest sufitowym głośnikiem, z metalową maskownicą, tylną obudową i uchwytami montażowymi. Został zaprojektowany jako bezpieczny, ognioodporny głośnik do instalacji 100 V, co zaowocowało powstaniem bardzo nowoczesnego i konkurencyjnie wycenionego głośnika z tylną, metalową obudową. Głośnik bardzo dobrze integruje się z instalacjami przywoławczymi i rozgłaszającymi wysokiej jakości muzykę tła.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMAR5-W

5” dwudrożny morski głośnik do zabudowy o mocy 50 W @ 8 Ω,  biały (W). CMAR5-W  to nowoczesny 5.25 calowy głośnik do zabudowy, odporny na działanie wody słonej (morskiej) i chlorowanej. Głośnik ten został specjalnie zaprojektowany, aby w najtrudniejszych warunkach, zarówno wysokiej wilgotności jak i w wysokiej temperaturze reprodukować brzmienie najwyższej jakości.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMAR5T-W

5” dwudrożny morski głośnik do zabudowy w instalacjach 100V oraz niskoprądowych. Moc 20W@100V / 50W@8Ω, kolor biały (W). CMAR5T  to dwudrożny głośnik morski, który dostarcza najwyższej jakości dźwięk nawet w najwilgotniejszych miejscach. W takich warunkach sprawdza się bardzo niewiele komponentów głośnikowych i nie są to z reguły audiofilskie rozwiązania. APART Audio sprostał temu  technologicznemu wyzwaniu w sposób  znakomity i dzięki temu możemy dostarczyć Państwu  morski głośnik, który oferuje wyśmienite brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMAR6-W

6” dwudrożny morski głośnik do zabudowy o mocy 60 W @ 8 Ω, w kolorze białym (W). CMAR6-W  to nowoczesny 5.5 calowy głośnik do zabudowy, odporny na działanie wody słonej (morskiej) i chlorowanej. Głośnik ten został specjalnie zaprojektowany, aby w warunkach zarówno wysokiej wilgotności jak i w wysokiej temperaturze reprodukować najwyższej jakości brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMAR6T-W

6” dwudrożny morski głośnik do zabudowy w instalacjach 100 V oraz niskoprądowych 20 W @ 100 V /  60 W @ 8 Ω, w kolorze białym (W). CMAR6T-W  to dwudrożny głośnik morski, który dostarcza najwyższej jakości dźwięk nawet w najbardziej wilgotnych miejscach. W takich warunkach sprawdza się bardzo niewiele komponentów głośnikowych i nie są to z reguły audiofilskie rozwiązania. Apart Audio sprostał temu technologicznemu wyzwaniu w sposób  znakomity dostarczając niezawodny morski głośnik o wyśmienitym brzmieniu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMAR8-W

8” dwudrożny morski głośnik do zabudowy. Moc 100W@8Ω. Kolor biały (W).  CMAR8  to nowoczesny 8 calowy głośnik do zabudowy odporny na działanie morskiej wody słonej i chlorowanej. Głośnik ten został specjalnie zaprojektowany tak, aby w najtrudniejszych warunkach – zarówno wysokiej wilgotności jak i wysokiej temperaturze - reprodukować brzmienie najwyższej jakości.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMAR8T-W

8” dwudrożny morski głośnik do zabudowy  w instalacjach 100V oraz niskoprądowych 20W@100V / 100W@8Ω. Kolor biały (W). CMAR8T jest dwudrożnym głośnikiem morskim, który dostarcza najwyższej jakości dźwięk nawet w najwilgotniejszych miejscach. W takich warunkach sprawdza się bardzo niewiele komponentów głośnikowych i nie są to z reguły audiofilskie rozwiązania. APART Audio sprostał temu  technologicznemu wyzwaniu w sposób  znakomity i dzięki temu możemy dostarczyć Państwu  morski głośnik, który oferuje wyśmienite brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMR20T

5.25” dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100 volt, w kolorze białym (W). CMR20T to wysokiej jakości kompaktowy i energetyczny dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100 V lub niskoprądowych (16 ohm), wyposażony w papierowy woofer o średnicy 5.25” oraz 1” tweeter. Ponieważ zestaw jest dwudrożny, bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy odtwarzaniu muzyki tła jak i nadawaniu komunikatów głośowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMR608

5.25” dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy do zabudowy, biały (W). CMR608 to wysokiej jakości dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy charakteryzujący się brzmieniem klasy HiFi oraz prostokątnym kształtem obudowy. Może być używany z każdym standardowym wzmacniaczem HiFi, jest przy tym niezawodny, nawet w sytuacji wykorzystywania wyższych poziomów mocy. Jego pełne, kompetentne i ciepłe brzmienie sprawia, że bardzo dobrze reprodukuje zarówno muzykę jak i komunikaty głosowe.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMRQ108

5.25” dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy do zabudowy, biały (W). CMR608 to wysokiej jakości dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy charakteryzujący się brzmieniem klasy HiFi oraz prostokątnym kształtem obudowy. Może być używany z każdym standardowym wzmacniaczem HiFi, jest przy tym niezawodny, nawet w sytuacji wykorzystywania wyższych poziomów mocy. Jego pełne, kompetentne i ciepłe brzmienie sprawia, że bardzo dobrze reprodukuje zarówno muzykę jak i komunikaty głosowe.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMRQ108C

Dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy klasy High-End z dwoma wooferami 5.3”, do zabudowy, biały (W). CMRQ108C to nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy klasy High-End z dwoma wooferami o średnicy 5.3”, do zabudowy. Zaprojektowany został przede wszystkim pod kątem wykorzystania w wielokanałowych instalacjach kina domowego jako głośnik centralny. Świetnie sprawdza się także jako zestaw głośnikowy aplikacjach HiFi, jak instalacje w barach, pubach, butikach i hotelach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMS15T

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100 volt, biały (W). CMS15T to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100V, bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo, łatwość integracji z każdym wnętrzem i doskonałe brzmienie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMS20T

Dwudrożny, kwadratowy zestaw głośnikowy 6.5” do zabudowy w instalacjach 100 volt, biały (W). CMS20T to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach 100V, luB niskoprądowych (16 ohm). Jest on bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo i wyjątkową uniwersalność.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMS508

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych. Kolor biały (W). CMS508 to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych, bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo, łatwość integracji z każdym wnętrzem i doskonałe brzmienie klasy HiFi.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMS608

6.5” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych, biały (W). CMS608 to wysokiej jakości nowoczesny  dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych, bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo i uniwersalny charakter.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMSQ108

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy klasy High-End, do zabudowy, biały (W). CMSQ108 to nasz stylowy,  dwudrożny zestaw głośnikowy klasy High-End do zabudowy ,który łączy eleganckie wzornictwo z perfekcyjnym, naturalnym brzmieniem. Ten kwadratowy, elegancki zestaw dzięki płaskiej i wąskiej krawędzi maskownicy z łatwością wtapia się w każde wnętrze.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMSUB8

CMSUB8 to 8” subwoofer z podwójną cewką. Jest on przeznaczony do montażu w sufitach, w instalacjach niskoprądowych,. Niezauważalna integracja subwoofera z wnętrzem pozwoli na uzyskanie pełnego , nasyconego i głębokiego basu bez jakichkolwiek kompromisów projektowych. Konstrukcja subwoofera nie ogranicza przestrzeni na podłodze czy ścianach. CMSUB8 jest znakomitym partnerem dla głośników satelitarnych: zarówno tych małych jak i średniej wielkości - np. z serii CM: CM3T, CM4, CM4T. Będą także doskonale współpracować z klasycznymi zestawami głośnikowymi w obudowach, np. Apart MASK4(T).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMX20DT

CMX20DT to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach niskoprądowych, przygotowany do współpracy ze standardowymi wzmacniaczami Hi-Fi lub wzmacniaczami profesjonalnymi. Zapewnia potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie częstotliwościowym. Jest idealny do odtwarzania muzyki na wyższych poziomach głośności.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik sufitowy Apart CMX20T

8”  dwudrożny zestaw głośnikowy klasy Hi-Fi do zabudowy w instalacjach 100V, biały (W) lub czarny (BL). CMX20T to dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy instalacjach 100 V. Oferuje on potężne, transparentne i przyjemnie ciepłe brzmienie w pełnym paśmie akustycznym. Głosnik znakomicie odtwarza muzykę i mowę.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart H10-G

Kompaktowy głośnik tubowy, szary (G). H10 to bardzo kompaktowy głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych. H10 można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart H20-G

Kompaktowy głośnik tubowy, szary (G). H20 to silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych w środowisku o wysokim poziomie hałasu w tle. H20 można stosować jako głośnik dalekiego zasięgu, także na zewnątrz pomieszczeń.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart H30LT-G

Uniwersalny głośnik tubowy, szary (G). H30LT to silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych w środowisku o wysokim poziomie hałasu w tle. H30LT można stosować jako głośnik dalekiego zasięgu, także na zewnątrz pomieszczeń. Nawet w przypadku, gdy komunikat jest nadawany w środowisku o wysokim poziomie hałasu, będzie słyszany głośno i wyraźnie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik tubowy Apart HM25-G

Metalowy głośnik tubowy, szary (G). Zwykle słowo „przemysłowy” i „czysty dźwięk” nie są tożsame, ale Apart Audio udowadnia, że jest to możliwe! HM25 to bardzo silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy. Nawet wewnętrzna część tuby HM25 jest wykonana z aluminium, co czyni go wyjątkowym.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik wiszący Apart SPH16

SPH16 to dwudrożny, 100-voltowy, wiszący, sferyczny zestaw głośnikowy z bardzo czystą reprodukcją dźwięku. Te zestawy umożliwiają głośne rozgłaszanie dźwięku na szerokim obszarze, co minimalizuje ilość koniecznych do nagłośnienia danej przestrzeni głośników. SPH16 są najbardziej efektywnym (także kosztowo) rozwiązaniem stosowanym przy nagłaśnianiu dużych przestrzeni pod wysokimi głośnikami, zarówno przy nadawaniu muzyki tła jak i komunikatów głosowych (magazyny, supermarkety, budynki przemysłowe).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Głośnik wiszący Apart SPH20

SPH20 to dwudrożny, 100-voltowy, wiszący, sferyczny zestaw głośnikowy z szerokopasmowym wooferem z membraną o podwójnym stożku, zaprojektowany do rozpraszania dźwięku w zakresie 360°. Te zestawy umożliwiają głośne rozgłaszanie dźwięku na szerokim obszarze, co minimalizuje ilość koniecznych do nagłośnienia danej przestrzeni głośników. SPH20 są najbardziej efektywnym (także kosztowo) rozwiązaniem stosowanym przy nagłaśnianiu dużych przestrzeni pod wysokimi sufitami, zarówno przy nadawaniu muzyki tła jak i komunikatów głosowych (magazyny, supermarkety, budynki przemysłowe).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Konwerter Apart BUZZSTOP-MKIII

Apart Audio BUZZSTOP-MKIII to bardzo przydatny uniwersalny konwerter sygnału, który ułatwi instalatorowi wszelkiego rodzaju połączenia w systemie nagłośnieniowym. Przełącznik poziomu sygnału wejściowego pozwala na zmianę sygnału wyjściowego dowolnego wzmacniacza na dowolny sygnał wyjściowy o poziomie liniowym – symetrycznym lub niesymetrycznym (np. można przekonwertować sygnał głośnikowy 100 V na symetryczny lub niesymetryczny sygnał liniowy).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Matryca Apart AUDIOCONTROL 12.8

AUDIOCONTROL 12.8 to matryca audio z wbudowanym procesorem DSP zaprojektowana do małych i średnich instalacji, wyposażona w zaawansowane możliwości sterowania i zarządzania innymi urządzeniami. Matryca posiada 12 wejść, 8 wyjść, cyfrowe wejście i wyjście SPIDIF oraz 3 porty RS 232 do zarządzania zewnętrznymi urządzeniami. W matrycy AUDIOCONTROL 12.8 sygnał audio przechodzi przez taką samą drogę w przypadku wejść i wyjść.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Matryca Apart AUDIOSYSTEM 8.8

AUDIOSYSTEM 8.8 to aktywna matryca audio wyprodukowana w Belgii, mająca 8 wyjść głośnikowych (4 strefy stereo lub 8 mono) z wbudowanymi cyfrowymi wzmacniaczami o mocy 30 W na kanał i 4 dodatkowymi wyjściami. Jednostka posiada 4 wbudowane tunery FM oraz wejścia, które mogą być konfigurowane jako 4 stereofoniczne lub 8 monofoniczne źródła dźwięku.  


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Apart MDS.CHAIR

Mikrofon przewodniczącego do systemu dyskusyjnego Apart MDS, funkcja wyciszania, złącze RJ45, pasmo 80Hz-16kHz, czułość 100dB, kompletowane z MDS.DEL (mikrofon delegata, -max 19 szt. w systemie) oraz MDS.INT (interfejs połączeniowy), rekomendowana współpraca z innymi urządzeniami APART.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Mikrofon Apart MDS.DEL

Mikrofon delegata do systemu dyskusyjnego Apart MDS, złącze RJ45, pasmo 80Hz-16kHz, czułość 100dB, kompletowane z MDS.CHAIR (mikrofon przewodniczącego) oraz MDS.INT (interfejs połączeniowy), rekomendowana współpraca z innymi urządzeniami APART Audio.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Moduł rozszerzeniowy Apart DIMIC12S

Moduł rozszerzeniowy umożliwiający rozbudowę stacji przywoławczej DIMIC12 o następne 12 przycisków.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Odtwarzacz Apart PC1000RMKII

PC1000RMKII jest profesjonalnym odtwarzaczem muzyki CD/USB/SD, wyposażonym w symetryczne i niesymetryczne wyjścia analogowe, koncentryczne i optyczne wyjścia cyfrowe oraz – przydatny w zintegrowanych systemach sterowania - port RS232.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Odtwarzacz Apart PCR3000RmkIII

PCR3000RMKII jest profesjonalnym, wielofunkcyjnym odtwarzaczem CD/USB/SD z wbudowanym tunerem FM oraz systememi RDS i DAB+. Wyposażono go w wiele niezależnych wyjść analogowych, koaksjalnych i optycznych wyjść cyfrowych oraz port RS232 umożliwiający stosowanie w zintegrowanych systemach sterowania.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Odtwarzacz Apart PMR4000RmkII

PMR4000RMKII jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany tuner FM z RDS, radio internetowe, UPnP i odtwarzacz USB pozwalają wybrać ulubione źródło muzyki. Urządzenie jest w stanie odtwarzać wszystkie formaty plików znajdujące się na różnych urządzeń sieciowych (MP3, WMA, FLAC, WAV).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Panel sterujący Apart PM1122-INT

Apart Audio PM1122INT to cyfrowy interfejs umożliwiający zdalne sterowanie dwóch stereofonicznych stref nagłośnieniowych przez przedwzmacnicacz PM1122. Możliwe są trzy sposoby sterowania – za pomocą  RS232, poprzez przełączanie kontaktów w złączu Euroblock, podłączonych do przewodowych paneli zdalnego sterowania oraz poprzez ścienne sterowniki bezprzewodowe, które wymagają dodatkowo podłączenia bezprzewodowego odbiornika PM1122WR, montowanego z tyłu obudowy interfejsu PM1122INT.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Panel ścienny Apart ACP

Apart Audio ACP to przewodowy panel zdalnego sterowania dedykowany do zestawu głośnikowego SDQ5Pir. Sterownik ten idealnie sprawdzi się w miejscach użytkowanych przez różne osoby w relatywnie krótkich odstępach czasu. Unikniemy problemów z powodu zagubionych pilotów zdalnego sterowania, zużytych baterii czy braku reakcji pilota w warunkach silnego światła słonecznego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Panel ścienny Apart ACPL

Apart Audio ACPL to przewodowy panel zdalnego sterowania z lokalnym wejściem dedykowany do zestawu głośnikowego SDQ5Pir. Sterownik ten idealnie sprawdzi się w miejscach użytkowanych przez różne osoby w relatywnie krótkich odstępach czasu. Unikniemy problemów z powodu zagubionych pilotów zdalnego sterowania, zużytych baterii czy braku reakcji pilota w warunkach silnego światła słonecznego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Panel ścienny Apart ACPR

Apart Audio ACPR to przewodowy panel zdalnego sterowania z lokalnym wejściem, dedykowany do zestawu głośnikowego SDQ5Pir. Sterownik wyposażono w wejście liniowe typu Euroblock na tylnej ściance oraz wejście typu mini jack z przodu panelu. Wejście Euroblock jest aktywne, gdy nie jest używane gniazdo na przednim panelu. Włożenie wtyczki do gniazda frontowego rozłącza wejście sygnału na tylnej ściance.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Panel ścienny Apart ALINP

Lokalny aktywny panel przyłączeniowy z wejściem liniowym (cinch - monofonizowane) oraz XLR, wbudowany przedwzmacniacz pozwala na miksowanie sygnału liniowego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Panel ścienny Apart PM1122R

PM1122R to  bardzo prosty w obsłudze panel zdalnego sterowania do wielofunkcyjnego przedwzmacniacza PM1122. Panel umożliwia regulację poziomu sygnału liniowego, regulację poziomu sygnału mikrofonowego oraz przełączanie źródeł sygnału liniowego. Panel zdalnego sterowania PM1122R podłącza się do przedwzmacniacza PM1122 za pośrednictwem standardowego przewodu CAT5, zgodnie ze specyfikacją T-568B. Maksymalna długość przewodu wynosi do 300 m, zależnie od warunków. Można zastosować po jednym panelu PM1122R na każdą strefę nagłośnieniową.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Panel ścienny Apart PM1122RL

PM1122RL to bardzo prosty w obsłudze panel zdalnego sterowania z lokalnymi wejściami audio (mini jack i XLR) do wielofunkcyjnego przedwzmacniacza PM1122. Panel umożliwia regulację poziomu sygnału liniowego, regulację poziomu sygnału mikrofonowego oraz przełączanie źródeł sygnału liniowego. Lokalne wejście XLR umożliwia podłączenie mikrofonu, a za pomocą złącza mini jack stereo możemy podłączyć np. odtwarzacz mp3, komputer albo inne źródło sygnału liniowego. Stereofoniczny sygnał jest monofonizowany i przesyłany do przedwzmacniacz PM1122.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Projektor dźwięku Apart MP16-G

MP16-G to 100V kompaktowy monitor dźwięku, który reprodukuje naturalne brzmienie komunikatów głosowych i muzyki tła. Ten projektor sprawia, że ludzie słyszą i rozumieją nadawane komunikaty i informacje głośno i wyraźnie zarówno w ciągach sklepowych, parkingach, rampach przeładunkowych czy magazynach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Projektor dźwięku Apart MP26-G

MP26-G to 100 voltowy, stylowy i mocny monitor dźwięku, który jest wyposażony w wysokiej jakości 26 watowy transformator. Nawet gdy w otoczeniu występują szumy tła, gwarantowana jest naturalna reprodukcja zarówno muzyki tła jak i komunikatów głosowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Projektor dźwięku Apart MPBD20-G

MPBD20-G to dwukierunkowy 100V monitor dźwięku o wyjątkowym wzornictwie. Jest wyposażony w dwa odporne na wilgoć przetworniki szerokopasmowe o średnicy 5”. Ponieważ głośniki promieniują w dwóch kierunkach, do wykonania instalacji potrzebna jest mniejsza ilość monitorów dźwięku. Przynosi to znaczne oszczędności: można użyć mniej głośników oraz wzmacniaczy o mniejszej mocy, a także czas instalacji jest krótszy. To pozwala wyprzedzić konkurencję. MPBD20-G jest szczególnie godny polecenia do zastosowania w korytarzach, ciągach handlowych i na parkingach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Projektor dźwięku Apart MPH31-G

MPH31-G to tubowy monitor głośnikowy przeznaczony zarówno do instalacji 100V jak i niskoimpedancyjnych. Najczęściej jest używany w miejscach o wysokim poziomie hałasu w tle, gdzie potrzebna jest kierunkowa reprodukcja dźwięku. Jest pierwszym wyborem do nagłośnienia hal produkcyjnych i magazynów. Wszędzie tam możemy być pewni, że każdy usłyszy nadawany komunikat głośno i wyraźnie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Projektor dźwięku Apart MPLT32-G

MPLT32 to dwudrożny projektorowy głośnik tubowy dalekiego zasięgu w technologii 100 V przeznaczony do reprodukcji muzyki o wysokiej jakości brzmienia. Oferuje moc ciągłą 32 W RMS @ 100 V i możliwość wyboru jednego z odczepów mocy wysokiej jakości transformatora (32-16-8-4 W). MPLT32 potrafi przekazać muzykę wysokiej jakości na duże odległości i nagłośnić duże przestrzenie. Charakterystyka dwudrożnego głośnika sprawia, że muzyka brzmi naturalnie, zaś tubowa obudowa zapewnia pokrycie dźwiękiem na duże odległości.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Projektor dźwięku Apart MPLT62-G

MPLT62 to dwudrożny projektorowy głośnik tubowy dalekiego zasięgu w technologii 100 V przeznaczony do reprodukcji muzyki o wysokiej jakości brzmienia. Oferuje moc ciągłą 62 W RMS @ 100 V i możliwość wyboru jednego z odczepów mocy wysokiej jakości transformatora (62-32-16-8 W). MPLT62 potrafi przekazać muzykę wysokiej jakości na duże odległości i nagłośnić duże przestrzenie. Charakterystyka dwudrożnego głośnika zapewnia, naturalne brzmienie, zaś tubowa obudowa powoduje pokrycie dźwiękiem na duże odległości.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Przedwzmacniacz Apart PM1122

PM 1122 to stereofoniczny przedwzmacniacz, który jest idealnym wyborem do sterowania  jedną lub dwiema strefami, szczególnie gdy potrzebujesz różnych ustawień głośności i źródeł dźwięku.

Przedwzmacniacz posiada dwie stereofoniczne strefy i 10 wejść (6 mikrofonowo - liniowych i 4 wejścia liniowe). Wszystkie wejścia możemy przypisać do pierwszej, drugiej bądź do obu stref, co pozwala na stworzenie dwóch niezależnych stref.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Przedwzmacniacz Apart PM7400MKII

PM 7400MKII to wielofunkcyjny przedwzmacniacz stereofoniczny, idealny w aplikacjach, gdzie użytkownik potrzebuje niezależnej regulacji głośności w dwóch strefach. Możliwość miksu mikrofonu z źródłami muzyki połączona z doskonałą jakością dźwięku sprawia, że znakomicie nadaje się on do takich aplikacji jak: kluby, bary, restauracje.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Przedwzmacniacz Apart ZONE4

Profesjonalny przedwzmacniacz ZONE4 pozwala na kontrolę czterech niezależnych stref audio za pomocą jednego urządzenia. Matryca umożliwia przypisanie 4 wejść liniowych stereo i 3 wejść mikrofonowych do wybranej strefy wyjściowej. ZONE4 współpracuje z czterostrefową stacją mikrofonową MICAPT-4 dzięki, której możemy kierować komunikaty do wybranej strefy.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Regulator głośności Apart 19-VOL660

19-VOL660 to urządzenie w obudowie 19”, przystosowanej do montażu w standardzie Rack. Zawiera sześć 100-woltowych regulatorów głośności, o mocy 60 W każdy. Złącza typu Euroblock na tylnym panelu ułatwiają montaż okablowania. Krokowe potencjometry mają 11 pozycji wzmocnienia plus pozycję zero (wyłączone). Każdy regulator głośności wyposażony jest w 24-woltowy przekaźnik aktywujący funkcję priorytetu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Regulator głośności Apart E-VOL120

100 Volt-owy regulator głośności (0+11 kroków), 120W; 80x80x50mm, puszka E-MODON.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Regulator głośności Apart E-VOL20

100 Volt-owy regulator głośności (0+11 kroków), 20W; 80x80x50mm, puszka E-MODON/E-MODIN.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Regulator głośności Apart E-VOL40

100 Volt-owy regulator głośności (0+11 kroków), 40W; 80x80x50mm, puszka E-MODON/E-MODIN.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Regulator głośności Apart E-VOL60

100 Volt-owy regulator głośności (0+11 kroków), 60W; 80x80x50mm, puszka E-MODON/E-MODIN.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Regulator głośności Apart E-VOLST

Stereofoniczny regulator głośności (6 kroków), 2X20W; 4-8-16 Ohm; 80x80x60mm; puszka E-MODON.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Regulator głośności Apart SVC4

Apart Audio SVC4 to wielostrefowy, stereofoniczny regulator głośności. Umożliwia niezależne ustawienie poziomu głośności (lub całkowite wyciszenie) w czterech różnych strefach. SVC4 może współpracować ze standardowym wzmacniaczem Hi-Fi. W przypadku, gdy chcemy ustawić poziom głośności tylko w 2 strefach, można zastosować w instalacji głośniki o impedancji 8 Ohm. Jeśli poziom głośności ma być regulowany w 3 lub 4 strefach, należy użyć głośników o impedancji 16 Ohm. Można zastosować po dwa głośniki w każdej strefie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Stacja przywoławcza Apart DIMIC1

Cyfrowa stołowa stacja przywoławcza typu "gęsia szyja" do współpracy z AC12.8 z jednym przyciskiem "All Call".


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Stacja przywoławcza Apart DIMIC12

Selektywna programowalna stacja przywoławcza do matrycy AUDIOCONTROL 12.8.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Stacja przywoławcza Apart MICPAT-2

MICPAT – 2 to solidna stacja przywoławcza dedykowana do współpracy z CONCEPT 1(T) i MA 247 (MR) . Posiada giętki uchwyt i wysokiej jakości jednokierunkową dynamiczną wkładkę mikrofonową. Stacja przywoławcza MICPAT – 2 umożliwia przywołanie maksymalnie do dwóch stref jednocześnie lub tylko strefy 1 lub tylko strefy 2. Dioda LED sygnalizuje aktywację stref. Aluminiowa podstawa wyposażona jest w dwa przyciski typu „naciśnij i mów”.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Stacja przywoławcza Apart MICPAT-4

MICPAT-4 Selektywna 4-sterfowa stacja przywoławcza. Posiada elastyczny i giętki uchwyt oraz wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy o kierunkowej charakterystyce. Umożliwia nadanie komunikatu przywoławczego do 4 stref jednocześnie. Jest stworzony do współpracy z matrycą ZONE 4. Istnieje możliwość pracy równoległej kilku stacji MICPAT – 4 za pomocą splitera RJ 45SPLIT.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Stacja przywoławcza Apart MICPAT-6

MICPAT – 6 to selektywna 6-strefowa stacja przywoławcza. Została stworzona specjalnie do współpracy ze wzmacniaczem miksującym MA 247. Możliwe jest równoległe połączenie kilku stacji przywoławczych z wykorzystaniem splitera RJSPLIT. Stacja przywoławcza połączona jest z wzmacniaczem miksującym MA 247 za pomocą kabla CAT5 i symetrycznego przewodu mikrofonowego. Maksymalna odległość to 100 metrów. MICPAT-6 nie można podłączać do sieci LAN i komputerów.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Stacja przywoławcza Apart MICPAT-D

MICPAT-D to dynamiczny mikrofon przywoławczy. Posiada wysokiej jakości jednokierunkową kapsułę mikrofonową. Mikrofon znakomicie nadaje się do przekazywania komunikatów do wszystkich stref. MICPAT-D posiada stabilną podstawę aluminiową wyposażoną w przycisk umożliwiający 3 tryby pracy: włączony / wyłączony / przyciśnij i mów. Na wyposażeniu znajduje się 3-metrowy przewód mikrofonowy zakończony złączem DIN 5.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Sterownik ścienny Apart DIWAC

Cyfrowy programowalny sterownik ścienny do matrycy AUDIOCINTROL 12.8 - panel z wyświetlaczem LCD.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Subwoofer Apart SUB2201

SUB2201 to kompaktowy pasywny subwoofer zaprojektowany do reprodukcji czystego i mocnego basu przy zachowaniu niewielkich gabarytów. Oferuje 250W mocy muzycznej przy impedancji 4 ohm. Obudowa pasmowo-przepustowa 6-ego rzędu pozwala zachować szybki a przy tym głęboki bas wykorzystując 10 calowy głośnik niskotonowy o dużym skoku. SUB2201 w połączeniu z Champ-3D i kolumnami z serii Mask lub OVO stanowi doskonały zestaw o pełnym brzmieniu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Subwoofer Apart SUB2400

SUB2400 to potężny pasywny subwoofer z podwójnym 10” głośnikiem niskotonowym i wbudowaną zwrotnicą.  Wraz z głośnikami typu Mask6 lub Mask8 i w połączeniu z wzmacniaczem Champ-3D pozwala nagłośnić takie miejsca jak bary, puby i małe kluby, gdzie wymagany jest wysoki poziom natężenia dźwięku. Subwoofer posiada dwie komory pasmowo-przepustowe. W każdej komorze znajduje się dwucewkowy głośnik 10” pracujący w konfiguracji push-pull. W rezultacie otrzymujemy stosunkowo małą obudowę, która potrafi wygenerować dźwięk z dużym poziomem głośności i niskimi zniekształceniami.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Subwoofer Apart SUBA165

SUBA165 to kompaktowy, aktywny 8” subwoofer, który oferuje doskonałe brzmienie przy zachowaniu niewielkich gabarytów. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza w zestawieniu z głośnikami serii Mask i OVO, gwarantujące pełne brzmienie systemu audio. Świetnie sprawdza się w takich miejscach jak restauracja, bar, salon lub sala konferencyjna. Może stanowić również uzupełnienie systemu kina domowego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart CHAMP-2

Champ-2 jest dwukanałowym wzmacniaczem mocy, oferującym czyste brzmienie, wysoką moc i dużą dynamikę. Wzmacniacz ten jest częścią serii chłodzonych konwekcyjnie wzmacniaczy CHAMP, dlatego urządzenie to jest bezobsługowe. Champ-2 nie posiada wentylatorów w związku z czym charakteryzuje się dyskretnym trybem pracy oraz dużą niezawodnością układu chłodzenia. Zintegrowany system APC dostosowuje moc do rzeczywistego obciążenia głośnika.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart CHAMP-3D

Champ-3D jest cyfrowym, w pełni programowalnym wzmacniaczem mocy. To wszechstronne urządzenie jest idealne dla średnich aplikacji do 2100 Watt. Wzmacniacz jest chłodzony konwekcyjnie, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania wentylatora.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart CHAMP-4

Champ-4 to specjalnie zaprojektowany wzmacniacz w klasie AB, z unikalnym systemem chłodzenia konwekcyjnego. Champ-4 nie ma wentylatorów dlatego pracuje bardzo cicho i pozostaje wolny od kurzu przez co jest bardziej niezawodny. Zintegrowany system APC dostosowuje moc do rzeczywistego obciążenia głośników, pozwala na ustawienie potencjału mocy wzmacniacza, stale analizuje sygnał audio i utrzymuje dynamikę na optymalnym wysokim poziomie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart CONCEPT1

Przez długi czas instalatorzy niezadowoleni z elektroniki użytkowej poszukiwali profesjonalnego zintegrowanego wzmacniacza do rozwiązań komercyjnych w obiektach handlowych i salach konferencyjnych przeznaczonych do pracy ciągłej. Odpowiadając na zapotrzebowanie instalatorów Apart Audio opracował wzmacniacz Concept 1 konfigurowany jako stereofoniczny lub jako dwie monofoniczne końcówki mocy po 80 W przy 4 Ω, z przeznaczeniem dla małych i średnich projektów.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart CONCEPT1T

Przez długi czas instalatorzy niezadowoleni z elektroniki użytkowej poszukiwali profesjonalnego, zintegrowanego wzmacniacza 100V do rozwiązań komercyjnych w obiektach handlowych oraz salch konferencyjnych, przeznaczonych do pracy ciągłej. Odpowiadając na zapotrzebowanie instalatorów Apart Audio opracował wzmacniacz Concept 1T konfigurowany jako stereofoniczny lub jako dwie monofoniczne końcówki mocy po 60 W przy 100V, z przeznaczeniem dla małych i średnich projektów.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA120

Rewolucyjne wzmacniacze MA30, MA60, MA120 i MA240 oferują nowatorską konstrukcję i łatwość użytkowania przy zachowaniu tradycyjnej dla Apart Audio niezawodności i trwałości. Wzmacniacze mają moc opisaną symbolem – odpowiednio 30W (MA30), 60W (MA60), 120W (MA120) oraz 240W (MA240), która jest dostępna zarówno dla 100V i 70V, jak również przy 4 Ohmach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA125

MA125 to uniwersalny wzmacniacz miksujący o mocy 100V. Wzmacniacz może być wykorzystywanyjako źródło zasilania instalacji audio zarówno w budynkach o charakterze komercyjnym jak i obiektach przemysłowych. Ten bardzo intuicyjny w obsłudze wzmacniacz, wyposażonow niezbędne regulatory, może on napędzać zarówno głośniki o impedancji 8 Ohm jak i głośniki pracujące w instalacjach niskonapięciowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA200

MA200 jest 4-strefowym, pracującym w instalacjach niskonapięciowych, wzmacniaczem miksującym o mocy 200W. Ten w pełni profesjonalny wzmacniacz PA posiada 4 symetryczne wejścia mikrofonowe z filtrami mowy, z priorytetowym przywołaniem za pomocą styku, regulacją VOX, wbudowanym gongiem, trzema stereofonicznymi wejściami liniowymi, jednym wejściem mono na złączach RCA oraz wejściem alarmowym. Wejścia liniowe stereo są wewnętrznie monofonizowane.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA240

Rewolucyjne wzmacniacze MA30, MA60, MA120 i MA240 oferują nowatorską konstrukcję i łatwość użytkowania przy zachowaniu tradycyjnej dla Apart Audio niezawodności i trwałości. Wzmacniacze mają moc opisaną symbolem – odpowiednio 30W (MA30), 60W (MA60), 120W (MA120) oraz 240W (MA240), która jest dostępna zarówno dla 100V i 70V, jak również przy 4 Ohmach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA247

MA247 jest 240W niskonapięciowym wzmacniaczem miksującym, wyposażonym w 6 stref. To unowocześniona wersja wzmacniacza MA 246, który został dodatkowo wyposażony w  wyjścia priorytetowe o napięciu 24V na każdej ze stref. W strefach, które nie wymagają priorytetu, odtwarzane tło muzyczne nie będzie przerywane w czasie nadawania komunikatu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA247MR

MA247MR jest instalacyjnym wzmacniaczem miksującym o mocy 240 W, wyposażonym w 6 stref. Posiada on wbudowany tuner AM/FM oraz odtwarzacz mp3 USB/SD. MA 247MR jest unowocześnioną wersją wzmacniacza MA 246, który został dodatkowo wyposażony w  wyjścia priorytetowe 24V na każdej ze stref. Dzięki temu nie ma konieczności przerywana muzyka w czasie nadawania komunikatu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA30

Rewolucyjne wzmacniacze MA30, MA60, MA120 i MA240 oferują nowatorską konstrukcję i łatwość użytkowania przy zachowaniu tradycyjnej dla Apart Audio niezawodności i trwałości. Wzmacniacze mają moc opisaną symbolem – odpowiednio 30W (MA30), 60W (MA60), 120W (MA120) oraz 240W (MA240), która jest dostępna zarówno dla 100V i 70V, jak również przy 4 Ohmach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA35

MA35 to prawdopodobnie najbardziej kompaktowy i kompletnie wyposażony 35 watowywzmacniacz miksujący do instalacji 100 V. Nie ulega wątpliwości, że ten produkt może być sercem wielu małych projektów instalacji, w których wymagane są priorytetowe lub miksowane komunikaty głosowe zmuzyką tła. Jego wielką zaletą jest fakt, że wzmacniacz ten może być również stosowany w aplikacjach mobilnych dzięki możliwości zasilania z 12 V (akumulator samochodowy).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA60

Rewolucyjne wzmacniacze MA30, MA60, MA120 i MA240 oferują nowatorską konstrukcję i łatwość użytkowania przy zachowaniu tradycyjnej dla Apart Audio niezawodności i trwałości. Wzmacniacze mają moc opisaną symbolem – odpowiednio 30W (MA30), 60W (MA60), 120W (MA120) oraz 240W (MA240), która jest dostępna zarówno dla 100V i 70V, jak również przy 4 Ohmach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart MA65

MA65 jest kompaktowym i kompletnie wyposażonym wzmacniaczem miksującym o mocy 65 W, dedykowanym do instalacji 100 V. Nie ulega wątpliwości, że ten produkt może być sercem wielu niewielkich instalacji, w których priorytetem są miksowane z muzyką w tle komunikaty głosowe. Jego wielką zaletą jest fakt, że wzmacniacz ten - dzięki możliwości zasilania napięciem 24 V - może być również stosowany w aplikacjach mobilnych (ciężarówka, autobus, zasilanie awaryjne).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart PA2240BP

PA2240BP to w pełni wyposażony i niezawodny 2-kanałowy wzmacniacz 100V, który może być używany we wszystkich dużych projektach dla instalacji 100 Volt. Podstawowa konfiguracja to 2-kanałowy wzmacniacz o mocy 2 x 240 W lub po zmostkowaniu jako 1 x 480 W.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart PA240P

PA240P to kompletnie wyposażony wzmacniacz o mocy 240 watów. Jest to urządzenie, które oprócz wysokiej niezawodności odznacza się też extra funkcjami. Wzmacniacz jest przeznaczony zarówno do standardowych głośników o impedancji 4 Ohm jak i do linii w technologii 100V. Posiada wyjście głośnikowe pracujące na odczepach 100-70-50V. Urządzenie ma wejście program oraz wejście priorytetowe (dla wiadomości przywoławczych lub ewakuacyjnych), które może być aktywowane przez zwarcie styku priorytetowego.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart REVAMP1680

REVAMP1680 to profesjonalny, 16-kanałowy cyfrowy wzmacniacz mocy, dysponujący mocą wyjściową 16 x 80 W przy 4 Ohm. Istnieje również możliwość mostkowania do 8 kanałów o mocy po 160 W przy 8 Ohm. Wzmacniacz charakteryzuje się bardzo dobrą separacją kanałów i posiada podwójny analogowy zasilacz z toroidalnymi transformatorami. Pobór mocy w trybie czuwania jest niezwykle niski, poniżej 0,5 W! Zasilacz impulsowy oferuje opcje automatycznego włączania i wyłączania wzmacniacza.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart REVAMP2250

REVAMP2250 to profesjonalny, 2-kanałowy, cyfrowy wzmacniacz mocy, dysponujący mocą wyjściową 2 x 250 W przy 4 Ohm, z możliwością mostkowania do jednego kanału i mocy 500 W przy 8 Ohm. Konstrukcja urządzenia oparta jest na niezawodnym module wzmacniacza Hypex pracującym w klasie D (zaprojektowanym i produkowanym w Europie) oraz bardzo wydajnym zasilaczu SMPS. Zestaw diodowych kontrolek na przednim panelu pozwala na sprawdzenie statusu pracy urządzenia.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart REVAMP2600

Wzmacniacz REVAMP2600 charakteryzuje łatwość użytkowania, niezawodność i wysoka moc wyjściowa. REVAMP2600 to profesjonalny, 2-kanałowy wzmacniacz mocy, dysponujący mocą wyjściową 2 x 600 W przy 4 Ohm. Wzmacniacz pracuje w klasie H. Wbudowany procesor DSP umożliwia wybór jednego z  trybów pracy, co czyni ten wzmacniacz bardzo uniwersalnym rozwiązaniem dla aplikacji, gdzie niezbędna jest duża moc jak np. w centrach fitness lub aplikacjach z głośnikami głównymi i subwooferem.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart REVAMP4120T

REVAMP4120T to profesjonalny, 4-kanałowy cyfrowy wzmacniacz mocy, dysponujący mocą wyjściową 4 x 120 W przy 100 V lub przy 4 Ohm z możliwością mostkowania do 2 kanałów o mocy 240 W przy 100 V lub przy 8 Ohm. Konstrukcja urządzenia oparta jest na niezawodnym module wzmacniacza Hypex pracującym w klasie D, zaprojektowanym i produkowanym w Europie. Zestaw diodowych kontrolek na przednim panelu pozwala na sprawdzenie statusu pracy urządzenia.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Wzmacniacz Apart REVAMP4240T

Wzmacniacz REVAMP4120T charakteryzuje łatwość użytkowania, niezawodność i wysoka moc wyjściowa. REVAMP4120T to profesjonalny, 4-kanałowy cyfrowy wzmacniacz mocy, dysponujący mocą wyjściową 4 x 240 W przy 100 V lub przy 4 Ohm z możliwością mostkowania do 2 kanałów o mocy 480 W przy 100 V lub przy 8 Ohm. Konstrukcja urządzenia oparta jest na niezawodnym module wzmacniacza Hypex pracującym w klasie D (zaprojektowanym i produkowanym w Europie) oraz bardzo wydajnym zasilaczu SMPS.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK12

Do grona uznanej na rynku serii MASK, która ustanawia standardy w świecie instalacji nagłośnieniowych od wielu lat, dołączył MASK12 – największy, jak dotąd zespół głośnikowy w linii MASK. Jest to nowy 12” dwudrożny pełnopasmowy zestaw głośnikowy o wysokiej mocy, cechujący się niespotykaną łatwością instalacji w aplikacjach wewnątrz pomieszczeń. Montowany jest głównie w miejscach, gdzie oczekiwany jest średni lub wysoki poziom ciśnienia akustycznego. Do takich miejsc możemy zaliczyć bary, puby i sportowe kawiarnie.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK12T

Ten nowy 12” dwudrożny pełnopasmowy zestaw głośnikowy o wysokiej mocy, cechuje się niespotykaną łatwością instalacji w aplikacjach wewnątrz pomieszczeń. Montuje się go w miejscach, gdzie oczekiwany jest średni lub wysoki poziom ciśnienia akustycznego. Przykładem są miejsca takie jak bary, puby, czy sportowe kawiarnie, gdzie muzyka tła jest obecna cały dzień, ale wieczorami odtwarzana jest znacznie głośniej. Jego naturalnym środowiskiem są także centra fitness, hale sportowe czy wielofunkcyjne, gdzie muzyka jest odtwarzana podczas zajęć lub imprez sportowych.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK2

Satelitarny niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy MASK2 oferuje synergiczne połączenie świetnego wzornictwa i znakomitego dźwięku. Ze swoim 2.5” przetwornikiem z membraną z powlekanego papieru MASK2 jest jednym z najmniejszych przetworników na rynku. Pozwala na łatwą integrację z każdym wnętrzem bez konieczności zawierania kompromisów związanych z jakością dźwięku. MASK2 i dedykowany subwoofer SUBLIME mogą zostać zainstalowane w sklepie czy barze, gdzie głośniki zapewnią wciągającą atmosferę, jak również i w instalacjach domowych, gdzie zainstalowany system nie powiniem przytłaczać wnętrza.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK4

Niewielki i elegancki niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy MASK4 to unikalny i innowacyjny projekt, w wyniku którego możemy dostarczyć krystaliczny dźwięk zarówno na poziomie typowym dla muzyki tła, jak i podczas imprezy tanecznej . Obudowa MASK4 wykonana jest z wysokiej jakości wzmocnionego tworzywa PP4 ABS.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK4C

MASK4C to niewielki 2-drożny zespół głośnikowy z wooferem 4.25" o mocy 70W@8 Ohm. Seria MASKC, która wywodzi się ze znanej serii MASK, docenianej przez instalatorów za trwałość, łatwość instalacji i przystępną cenę. Design zestawów MASKC jest ewolucją poprzedniej serii, natomiast to, co wyróżnia nowe zestawy to ich niezwykłe możliwości i łatwość instalacji dzięki uchwytowi CLICMOUNT®.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK4CT

MASK4CT to niewielki 2-drożny zespół głośnikowy z wooferem 4.25" o mocy 20-10-5-2.5 W@100-70V / 70W@16 Ohm. Seria MASKC, która wywodzi się ze znanej serii MASK, docenianej przez instalatorów za trwałość, łatwość instalacji i przystępną cenę. Design zestawów MASKC jest ewolucją poprzedniej serii, natomiast to, co wyróżnia nowe zestawy to ich niezwykłe możliwości i łatwość instalacji dzięki uchwytowi CLICMOUNT®.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK4T

Niewielki i elegancki zestaw głośnikowy MASK4T oferuje czysty krystaliczny dźwięk i znakomitą zrozumiałość mowy tak pożądane przy odtwarzaniu muzyki tła jak i nadawaniu komunikatów głosowych. MASK4T może być używany zarówno w instalacjach niskoprądowych charakteryzując się 16Ω impedancją ( co umożliwia podłączenie równoległe maksymalnie 4 zestawów do jednego 4Ω kanału typowego wzmacniacza) jak i w instalacjach 100V, gdzie możemy skorzystać z kilku odczepów transformatora (20-10-5-2.5W).


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK6

MASK6 to dwudrożny niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy cechujący się znakomitym, ponadczasowym wzornictwem. Ten pełnopasmowy zestaw został zaprojektowany szczególnie pod kątem potrzeb rynku profesjonalnego. MASK6 oferuje czyste, krystaliczne brzmienie, zarówno na poziomie typowym dla muzyki tła, jak i podczas imprezy tanecznej . Ten zestaw można oczywiście łączyć z subwooferem,  gdy pożądana jest większa ilość niskich częstotliwości. Zestaw charakteryzuje się klasą IP64, co oznacza że może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK6C

MASK6C to dwudrożny stylowy zespół głośnikowy z wooferem 6.5" o mocy 200W@8 Ohm. Seria MASKC, która wywodzi się ze znanej serii MASK, docenianej przez instalatorów za trwałość, łatwość instalacji i przystępną cenę. Design zestawów MASKC jest ewolucją poprzedniej serii, natomiast to, co wyróżnia nowe zestawy to ich niezwykłe możliwości i łatwość instalacji dzięki uchwytowi CLICMOUNT®.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK6CT

MASK6CT to dwudrożny stylowy zespół głośnikowy z wooferem 6.5" ; 60-30-15-6W@ 100-70V / 200W@ 16 Ohm. Seria MASKC, która wywodzi się ze znanej serii MASK, docenianej przez instalatorów za trwałość, łatwość instalacji i przystępną cenę. Design zestawów MASKC jest ewolucją poprzedniej serii, natomiast to, co wyróżnia nowe zestawy to ich niezwykłe możliwości i łatwość instalacji dzięki uchwytowi CLICMOUNT®.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK6T

MASK6T to dwu-drożny zestaw głośnikowy, który może pracować zarówno w instalacjach niskoprądowych jak i 100V,  cechując się znakomitym i ponadczasowym wzornictwem. Jest to zestaw głośnikowy charakteryzujący się przede wszystkim znakomitą zrozumiałością mowy, co czyni go świetnym wyborem przy nadawaniu komunikatów głosowych lub muzyki tła. MASK6T może być instalowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń za sprawą klasy IP64.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK8

MASK8 to solidny 2-drożny niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy cechujący się wysoką wartością SPL. Ten innowacyjny zespół głośnikowy o unikalnym wzornictwie, w połączeniu z subwooferem dostarczy brzmienie charakteryzujące się znakomitą jakością wokali i zrozumiałością mowy. Ponadczasowe wzornictwo i zakrzywiona metalowa maskownica nadają zestawom MASK8 dyskretnego, nierzucającego się w oczy uroku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart MASK8F

MASK8F to solidny 2-drożny niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy cechujący się wysoką wartością SPL. Ten innowacyjny zespół głośnikowy o unikalnym wzornictwie, w połączeniu z subwooferem dostarczy brzmienie charakteryzujące się znakomitą jakością wokali i zrozumiałością mowy. Ponadczasowe wzornictwo i zakrzywiona metalowa maskownica nadają zestawom MASK8F dyskretnego, nierzucającego się w oczy uroku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO3

OVO3 to niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy. Zestaw OVO3 jest bardzo lubiany ze względu na znakomitą relację jakości do ceny, świetne brzmienie i znakomite wzornictwo, dzięki czemu komponuje się z każdym otoczeniem. Może być używany zarówno w domach prywatnych jak i małych sklepach czy restauracjach jako źródło muzyki tła.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO3T

OVO3T to jeden z najpopularniejszych zestawów głośnikowych w całej serii OVO. Zestaw OVO3T jest bardzo lubiany ze względu na świetne brzmienie i znakomite wzornictwo, dzięki czemu komponuje się z każdym otoczeniem. OVO3T łączy w sobie w świetnym stylu dobre brzmienie z niewygórowaną ceną.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO5

OVO5 to elegancki dwudrożny zestaw głośnikowy, który bez wątpienia oferuje najlepszą relację jakości do ceny. Korzystna cena i wysokiej jakości dźwięk zostały połączone w tym eleganckim, niskoimpedancyjnym głośniku.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO5P

OVO5P to dwudrożny zestaw 2 głośników, z których jeden jest aktywny, drugi pasywny. Zestaw OVO5P łączy świetne brzmienie, doskonałą zrozumiałość mowy oraz wysoki poziom dźwięku, dzięki wydajnemu wzmacniaczowi 2x20W.  


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO5T

OVO5T to elegancki dwudrożny zestaw głośnikowy, który może być zastosowany w instalacjach 100 voltowych jak i niskoprądowych. Może reprodukować muzykę tła, może także nadawać komunikaty głosowe. Jest przeznaczony zarówno do użytku wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz (przykryty). Zestaw OVO5T dostarcza 80 W przy impedancji 16 Ω , w instalacjach 100 voltowych można skorzystać z jednego z odczepów mocy transformatora: 30-15-6-3 W.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO8

OVO8 to dwudrożny zestaw głośnikowy o dużej mocy. Ten wysokiej jakości zestaw głośnikowy dostarcza pełnego dźwięku, z potężnym, głębokim basem. Ten potężny, acz charakteryzujący się kompaktowymi wymiarami zestaw głośnikowy zintegruje się z każdym dużym wnętrzem, niezależnie od jego charakteru. Metalowe uchwyty, które są standardowo dostarczane z zestawami pozwalają na wszechstronne pozycjonowanie OVO8,  a wytrzymała obudowa z wysokogatunkowego tworzywa ABS gwarantuje bezproblemową, długą eksploatację.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO8P

OVO8P to aktywny monofoniczny zestaw głośnikowy, który dzięki zintegrowanemu wzmacniaczowi o mocy 60 W, charakteryzuje się znakomitym brzmieniem, krystaliczną reprodukcją wokali i wysokim natężeniem dźwięku. Ten pełnopasmowy zestaw w obudowie bass-reflex brzmi tak dobrze, że nie ma potrzeby wspomagania go subwooferem, aby doświadczyć doskonałego brzmienia. OVO8P jest 2-drożnym zestawem zabudowanym w obudowie bass-reflex, z 8” wooferem i 1” miękką kopułką wysokotonową i wyposażonym w niezależne regulacje poziomu wysterowania, niskich oraz wysokich tonów.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart OVO8T

OVO8T to dwudrożny zestaw głośnikowy o dużej mocy, najprawdopodobniej najmocniejszy i najkorzystniej cenowo oferowany na rynku 100-voltowy głośnik. Charakteryzujący się głębokim basem i pełnym brzmieniem zestaw głośnikowy może być z pełnym przekonaniem stosowany zarówno do odtwarzania muzyki jak i do nadawania komunikatów głosowych. Świeży i nowoczesny design sprawiają, że OVO8T pasuje do każdego wnętrza i charakteru pomieszczenia.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart ROCK20

ROCK20 to dwudrożny, 100-Voltowy zestaw głośnikowy o kształcie skały, który jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy cieszyć się muzyką w ogrodzie czy na tarasie, również na otwartych przestrzeniach, gdzie zależy nam na niewidzialnych źródłach dźwięku. Obudowa zestawu ROCK20 jest wykonana z wysokiej jakości szarego tworzywa ABS w kształcie kamienia / skały, co czyni go praktycznie niezauważalnym w zewnętrznych aplikacjach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart ROCK608

ROCK608 to dwudrożny, niskoomowy zestaw głośnikowy w kształcie skały, który jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy cieszyć się muzyką w ogrodzie czy na tarasie, również na otwartych przestrzeniach. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na niewidzialnych źródłach dźwięku. Obudowa zestawu ROCK608 jest wykonana z wysokiej jakości szarego tworzywa ABS w kształcie kamienia (skały), co czyni go praktycznie niezauważalnym w zewnętrznych aplikacjach.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart SDQ5P

SDQ5P to para stereofonicznych zespołów głośnikowych, gdzie jeden z kompletu jest pasywny drugi aktywny. Charakteryzują się one niezawodnością, korzystną ceną, wiernym przekazywaniem mowy i dynamiczną reprodukcją muzyki. Zamontowany w jednym z zestawów wzmacniacz napędza dynamiczny 5.25” woofer o niskich zniekształceniach, drugi kanał pozwala na napędzenie drugiego pasywnego głośnika z kompletu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart SDQ5PIR

SDQ5Pir to para stereofonicznych zespołów głośnikowych, gdzie jeden z kompletu jest pasywny a drugi aktywny. Charakteryzują się one niezawodnością, korzystną ceną, wiernym przekazywaniem mowy i dynamiczną reprodukcją muzyki. Zamontowany w jednym z zestawów wzmacniacz stereo napędza dynamiczny 5.25” woofer o niskich zniekształceniach, drugi kanał pozwala na napędzenie drugiego pasywnego głośnika z kompletu.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart VINCI4

VINCI4 to dwudrożny, niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy w obudowie bass-reflex. Jest to jedna z ostatnich propozycji Apart Audio w serii Vinci. Projektując ten zestaw firma położyła nacisk przede wszystkim na to, by przy zachowaniu prostoty projektu uzyskać elegancki głośnik klasy High-End, który reprezentuje świetną relację wartości do ceny. Membrana woofera została wykonana z powlekanej celulozy, a ¾” kopułka wysokotonowa jest jedwabna.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart VINCI4-16

Seria VINCI produkowana przez Apart Audio została ostatnio rozszerzona o model VINCI4-16. Jest to dwudrożny, zestaw głośnikowy w obudowie bass-reflex, którego impednacja została zwiększona do wartości 16 Ω, co pozwala na obciążenie 4 głośnikami jednej, typowej końcówki mocy, która może pracować przy 4 Ω. VINCI4-16 to niewielki, ale prawdziwy monitor klasy High-End, zaprojektowany do stałych instalacji nagłośnieniowych. Jest szczególnie predystynowany do użycia w projektach średniej wielkości, gdzie szczególną uwagę zwraca się na klasę brzmienia i jakość wykonania.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart VINCI5

VINCI5 to znakomity i prestiżowy głośnik, oferujący świetne brzmienie i wyjątkowo korzystną relację wartości do ceny. Ze swoim unikalnym wzornictwem i zapierającą dech czystością brzmienia VINCI5 jest oczywistym wyborem, jeżeli chcemy wytworzyć nastrojową atmosferę. Każdy z użytych w nim komponentów został troskliwie sprawdzony, także w testach odsłuchowych, co zaowocowało wyjątkowo liniową charakterystyką przetwarzania i wiernym oddaniem atmosfery nagrania.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zespół głośnikowy Apart VINCI7

VINCI7 to znakomity i prestiżowy głośnik, oferujący świetne brzmienie i wyjątkowo korzystną relację wartości do ceny. Ze swoim unikalnym wzornictwem i zapierającą dech czystością brzmienia VINCI7 jest oczywistym wyborem, jeżeli chcemy wytworzyć nastrojową atmosferę. Każdy z użytych komponentów został troskliwie sprawdzony, także w testach odsłuchowych, co zaowocowało wyjątkowo liniową charakterystyką przetwarzania i wiernym oddaniem atmosfery nagrania. Apartowski VINCI7 wyznacza nowy standard dla klasy referencyjnych monitorów za rozsądną cenę.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Zestaw Apart AC12.8SET

AUDIOCONTROL 12.8 ma znacznie większe możliwości, niż tylko zarządzanie sygnałami audio. Oprócz niezależnej regulacji głośności i zarządzaniem źródłami dźwięku w poszczególnych strefach może również przywoływać selektywnie konkretne strefy oraz sterować innymi urządzeniami, niekoniecznie audio. Krótko mówiąc: "wszystko sterowane z jednego urządzenia".


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Źródło dźwięku Apart PR1000R

PR1000R to profesjonalny tuner AM/FM z RDS w obudowie rack 19”.  Może być on kontrolowany przez protokół RS232 lub port podczerwieni. PR1000R jest źródłem muzyki, idealnym dla każdego miejsca, w którym grająca w tle muzyka wydaje się być niezbędna. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę PR1000R jest szczególnie polecany do stosowania z wzmacniaczem miksującym CONCEPT1.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać

Źródło dźwięku Apart PR4000R

PR4000R jest źródłem muzyki, wyposażonym w 4 niezależne tunery FM. Urządzenie zamknięto w typowej obudowie 1U o szerokości 19". Tunery przygotowano do pracy w trybie 24/7. Do współpracy w systemach wielostrefowych zalecane jest stosowanie matrycy AUDIOCONTROL12.8.


Cena netto:
Cena brutto:

zaznacz by porównać
Jestem zainteresowany:
Wyposażeniem biura, sali konferencyjnej, firmy
Wyposażeniem apartamentu, domu
Interesują mnie urządzenia:
Projektor
Ekran projekcyjny
Tablica interaktywna
Inne urządzenia AV
Nagłośnienie instalacyjne
Kontrola oświetlenia
System sterowania z panela dotykowego
Zakup urządzeń wraz z instalacjąAkceptuję polityke prywatności
Chcę pierwszy/-a otrzymywać: nowości branżowe, informacje o cenach specjalnych, informacje o promocjach.
X

Sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.